Dešimtmečio Luko viena didžiausių svajonių – gauti dovanų žaislinį ugniagesių automobilį. Berniukas taip žavisi gaisrininkų darbu, kad ir pats ateityje nori tapti ugnies tramdytoju. Vaiko prašymui neliko kurti Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojai ir ketvirtadienio popietę su didžiuliu gaisrinės automobiliu atvyko Lukui įteikti jo taip trokštamos žaislinio gaisrininkų automobiliuko.

Svajonės juk linkusios pildytis, o Kėdainių ugniagesiai prie bent mažos jos dalies įgyvendinimo sutiko mielai prisijungti!

Kėdainių ugniagesiai gelbėtojai išpildė vieną didžiausių dešimtmečio Luko svajonių – gauti dovanų žaislinį gaisrinės automobilį!

Saviečių kaime gyvenanti Žydronės ir Romaso Vasiliauskų pora augina keturis vaikučius: vyriausiąjį Luką, broliuką Pijų bei dvi mažesnes mergytes – Viktoriją ir Akvilę. Visi jie Pelėdnagių seniūnijoje sutartą valandą nekantriai laukė pasirodant ugniagesių.

„Šiandien iš Kėdainių atvykome pildyti Luko svajonę. Berniukas Kalėdų senio paprašė jam atnešti gaisrinės automobilį, mat užaugęs svajoja tapti ugniagesiu gelbėtoju. Taigi, jautėmės net įpareigoti išpildyti Luko svajonę“, – šypsojosi Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnioji inspektorė Erika Dumčienė.

Ugniagesiai atvyko ne tik su Lukui skirtąja mašinėle, bet ir su gausiomis dovanomis, skirtomis visai šeimai. Kukliai gyvenančiai šeimai suteikta parama ne tik daiktais (knygelėmis, žaislais, drabužėliais), bet ir maisto produktais, tad šventinis Vasiliauskų stalas bus žymiai gausesnis ir skalsesnis.

Visa šeima kartu su ugniagesiais pasivažinėjo po Pelėdnagius.

Ugniagesiai labdaros akcijas vykdo jau aštuonerius pastaruosius metus. „Tikimės, kad ir kitais metais mes išpildysime vaiko svajonę. O šiais metais, prie Luko noro išpildymo prisidėjo visas priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos kolektyvas – pinigus aukojo visi. Juk kai pamatai šypseną vaikų akyse, supranti, kad dėl to tikrai verta stengtis“, – teigė vyresnioji inspektorė E. Dumčienė.

Tiesa, ugniagesiai gelbėtojai šeimai buvo parengę dar vieną dovaną – susisodinę visą šeimą į ugniagesių gelbėtojų automobilį, pavėžino juos po Pelėdnagius.

Mažasis Lukas net neraginamas į automobilį įlipo pats pirmasis!

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.