Šią savaitę Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininku pradėjo dirbti 33 metų Andrius Eidimtas.

Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininku pradėjo dirbti 33 metų Andrius Eidimtas.

Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininku pradėjo dirbti 33 metų Andrius Eidimtas.

Jis į Kėdainius važinės iš Kauno rajono. Trylikos metų ugniagesio gelbėtojo patirtį turintis pareigūnas pastaruosius šešerius metus dirbo Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Parengties užtikrinimo skyriaus vyriausiuoju specialistu.

„Rajono ugniagesių gelbėtojų darbas man yra gerai žinomas. Daug metų padėdavau jiems organizuoti pratybas, mokymus, inventorizacijas. Kėdainių rajono priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba yra viena didžiausių apskrityje. Ji turi net devynias savivaldybei priklausančias komandas. Jau susipažinau su kolektyvu, turima technika. Matau, kad Kėdainiai turi labai šaunius ugniagesius. Čia dirba labai geras kolektyvas, kuriam vadovauja patyrę pamainų vadai“, – sakė naujasis ugniagesių gelbėtojų vadas.

A. Eidimtas sakė, kad jį liūdina neatsargus žmonių elgesys su ugnimi: „Vien šįmet Kėdainių rajone jau buvo apie 500 iškvietimų. Vyrams teko ir gaisrus gesinti, ir gelbėjimo darbus atlikti. Tikrai tęsime pradėtą prevencinį darbą. Reikia žmones šviesti, kad jie saugotų save ir aplinkinius. Dirbsime ir su vyresniais kėdainiečiais, ir su vaikais.“

Naujasis ugniagesių vadas sakė, jog bus tęsiamas ir pratybų bei mokymų darbas. Pasak A. Eidimto, nors ugniagesiai ir turi patirties, kaskart yra vykstama į išskirtinius įvykius, tad reikia nuolatinio pasirengimo.

„Kėdainiuose esu naujokas. Dabar pradedu pažintį su miestu, rajonu ir kėdainiečių bendruomenę. Bandysime ją raginti būti atsakingą. Juk dabar prasidės šalčiai, intensyvės šildymas, tad teks būti budriems, kad neįvyktų gaisrų dėl neatsargaus elgesio“, – sakė A. Eidimtas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.