Praėjusią savaitę Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai buvo pakviesti į susitikimą su mažaisiais stovyklautojais, kurie ilsėjosi Kauno kolegijos Kėdainių Jonušo Radvilos studijų centro darbuotojų surengtoje tradicinėje stovykloje.

Kauno kolegijos Kėdainių Jonušo Radvilos studijų centre surengtoje tradicinėje pradinukų stovykloje apsilankę ugniagesiai pasakojo, kaip saugiai elgtis su ugnimi.

Kauno kolegijos Kėdainių Jonušo Radvilos studijų centre surengtoje tradicinėje pradinukų stovykloje apsilankę ugniagesiai pasakojo, kaip saugiai elgtis su ugnimi.

Pasak vyriausiosios inspektorės Erikos Dumčienės, ugniagesius stovykloje pasitiko visas būrys pradinių klasių moksleivių ir juos globojančių pedagogų.

„Vaikai labai noriai leidosi į pokalbius su gelbėtojais. Stovyklautojams buvo įdomu, ką ugniagesiai veikia, kai nereikia gesinti gaisrų, kokiu greičiu jie važiuoja į nelaimių ištiktas vietas, kaip reikia gesinti gaisrą bei gelbėti žmones. Pokalbio metu centro vadovė Jolanta Bareikienė akcentavo, kad toks bendravimas su atskirų profesijų atstovais vaikams yra naudingas. Susitikimo metu vaikai ne tik sužinojo atsakymus į jiems rūpėjusius klausimus, bet ir išgirdo pamokymų apie saugų elgesį gamtoje, kaip elgtis namuose bei iškylose, kad gaisrų būtų išvengta“, – susitikimo su vaikais įspūdžiais dalijosi E. Dumčienė.

Vaikai kartu su ugniagesiais gelbėtojais sportavo bėgdami mini maratoną stadiono danga. Mažieji sakė, kad įveikti nustatytus normatyvus nėra lengva ir ugniagesio darbas jiems pasirodė sunkus bei labai atsakingas. Stovyklautojams buvo suteikta galimybė apsirengti ugniagesio gelbėtojo drabužius, pasėdėti automobilyje ir susipažinti su joje esančia įranga.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.