Visai neseniai per Kėdainius nusirito žinia, kad kėdainietis Vaidas Avižius sutelkė miestelėnus gražiai tvarkymosi akcijai – atnaujino Smilgos gatvėje esančią vaikų žaidimo aikštelę. 

Sutvarkę vieną aikštelę mieste veiklūs kėdainiečiai nutarė panšiai pasielgti ir Pelėdnagiuose.

Sutvarkę vieną aikštelę mieste veiklūs kėdainiečiai nutarė panšiai pasielgti ir Pelėdnagiuose.

Tąsyk akcijos iniciatoriai sutvarkė tinklinio ir krepšinio aikšteles, sūpynes, riedučių rampą. Kėdainiečiai netruko įvertinti tvarkdarių pastangas – šioje aikštelėje netrūksta nei vaikų, nei jaunimo. Vieni žaidžia vienus žaidimus, kiti – kitus.
Talkininku V. Avižiaus akcijoje buvęs iš Pelėdnagių kilęs Edgaras Urbonavičius nutarė pakartoti tokį spontanišką sumanymą ir pakvietė kolegas sutvarkyti rampas jo gimtajame kaime.
Netrukus tvarkdariai įvertino situaciją, paskaičiavo, kiek kokių medžiagų reikės ir praėjusį savaitgalį ėmėsi darbo. „Sulaukęs Vaido prašymo padėti mieste sutvarkyti aikštelę sutikau nedvejodamas. Jau besitvarkant pradėjo kirbėti mintis, kad tokios pačios pagalbos reikia ir Pelėdnagiuose, kur taip pat yra apleista krepšinio aikštelė ir sulūžusios rampos. Vaikai visur vienodi ir vienodai nori turiningai leisti laiką. Pasikalbėjau su bičiuliais ir ėmėmės darbų“, – sakė E. Urbonavičius.
Tvarkymosi virusą krašte pasėjęs V. Avižius džiaugiasi, kad noras gyventi gražiau tapo nevienadieniu: „Labai smagu, kad suradau bendraminčių ir rėmėjų savo tvarkdarystei. Viską vienu metu sutvarkyti ir pagražinti negalime, tačiau pagal galimybes bent po vieną akciją per mėnesį surengiame. Būtų gerai, kad jaunimas vertintų tai, ką gauna. Esu dėkingas visiems, kas padeda, o ypač Kėdainių „Saugaus eismo centrui“ už pagalbą perkant reikiamas medžiagas, kad ir Pelėdnagiuose galėtume atnaujinti aikštelę. Padėkos nusipelnė ir seniūnas Valentinas Tamulis, kuris pritarė mūsų idėjai ir nupirko plokščių.“
Pelėdnagių seniūnijos seniūnas V. Tamulis sakė esąs dėkingas veikliems vyrams už pagalbą:
„Labiausiai rūpėjo atnaujinti rampas, tačiau tam vis stigdavo lėšų. Jos pastatytos maždaug prieš aštuonerius metus, tad jau buvo ir chuliganų suniokotos, ir laiko apgadintos. Bendromis jėgomis jas sutvarkome ir labai norėsime, kad tai būtų branginama.“
Pelėdnagiai, skaičiuojantys per tūkstantį gyventojų, turi ne vieną poilsio erdvę. Jose galima judriai laiką leisti, tačiau visas aikšteles svarbu saugoti ir prižiūrėti.

Panašios naujienos

One Response

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.