Vaikų globos namų „Saulutė“ vadovės negaili gerų žodžių kirpyklos, esančios Gegučių gatvėje 11 name, kirpėjoms Jioletai ir Eglei.

Kirpėjos Jioleta ir Eglė pasisiūlė neatlygintinai nukirpti visus vaikų globos namų „Saulutė“ auklėtinius.

Kirpėjos Jioleta ir Eglė pasisiūlė neatlygintinai nukirpti visus vaikų globos namų „Saulutė“ auklėtinius.

Moterys pačios kreipėsi į „Saulutę“ ir pasiūlė neatlygintinai apkirpti visus norinčiuosius.
Nenorėdamos piktnaudžiauti kirpėjų gerumu, globos namų vadovės į kirpyklą net dvi dienas vežė visus įstaigos berniukus – 27 vaikus.
„Labai smagu, kad sulaukėme tokio pasiūlymo. Mūsų biudžete kirpyklai išlaidų nėra numatyta, tad tenka gerai pasukti galvas, kad surastume lėšų vaikų kirpimams. Kartais vaikai patys iš savų kišenpinigių skuba pasigražinti. Tad tokia parama mums labai svari. Ypač dabar džiaugiamės galėdami nukirpti vaikinus, nes artėja įstaigos įkurtuvės ir visi nori šventėje atrodyti gražūs bei tvarkingi“, – sakė vaikų globos namų „Saulutė“ direktoriaus pavaduotoja Vilma Juškevičienė.
Kirpėjos Jioleta ir Vilma prisipažino pirmą kartą kirpusios vaikų globos namų auklėtinius. Moterys išklausė vaikų pageidavimus ir išpildė visus norus. „Gerus darbus daryti yra labai malonu. Tikiu, kad visi geri darbai sugrįžta su kaupu. Norime, kad vaikų namelių auklėtiniai būtų ir tvarkingi, ir madingi. Tikimės, kad mūsų klientai liks patenkinti ir vėl sugrįš, kai reikės padailinti šukuosenas“, – sakė kirpėja Eglė Šimkevičienė.
Jos kolegė Jioleta Abraitienė pasigyrė, kad kirpykla dėmesio negaili ne tik vaikams, bet ir senjorams: „Mes gyvuojame jau pusantrų metų. Nuo pat įkurtuvių norėjome turėti kokį nors skiriamąjį bruožą ir pirmadienius paskelbėme senjorų diena. Nuo pat atsidarymo kiekvieną pirmadienį pagyvenusius žmones kerpame už simbolinę 3 eurų sumą. Supratome, kad toks sumanymas labai geras, nes jau turime nuolatinių klientų ratą, kurie į kirpyklą ateina ne tik būti nukirpti, bet ir pabendrauti, išsipasakoti problemas. Labai smagu matyti šypsenas, kurios nušviečia išeinančiuosius iš kirpyklos. Manau, kad ir „Saulutės“ vaikai bus patenkinti mūsų darbu.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.