Kėdainių miesto seniūnijos darbininkai šią savaitę išmontuoja kolegijos pastato teritoriją juosiančią pasenusią tvorą.

Pasak seniūnijos darbo organizavimo inžinieriaus Vytauto Petraičio, kol kas tvora bus išmontuojama ne visur, o ten, kur jos būklė prasčiausia ir labiausiai darkanti estetinį vaizdą. Pirmiausia sutvarkyta atkarpa arčiausiai miesto parko vartų – ten pavojų kėlė ne tik aptrupėję betoniniai tvoros stulpai, bet ir nuo kalvelės tekančio lietaus vandens išgraužti pamatai. Tvora buvo jau gerokai pasvirusi tako, vedančio į miesto parką, pusėn.

Darbininkai taip pat išmontavo seną medinį elektros stulpą, sugrėbė teritorijoje likusius rudeninius lapus. Vėliau žadama teritorijos taip pat nepalikti be priežiūros, o pirmiausia – genėti senus medžius.

Tvoros tinklas ir stulpai bus pašalinti viso keliuko, vedančio link parko ir kolegijos pastato, kairėje pusėje. Tvora bus išmontuota ir nuo J. Basanavičiaus gatvės pusės. Kol kas ji paliekama palei Birutės gatvę.

Pastatas, kuriame iki šių mokslo metų veikė Kauno kolegijos Kėdainių Jonušo Radvilos studijų centras, priklauso Kauno kolegijai. Jo perdavimo valstybės Turto bankui procedūros dar nebaigtos. Todėl seniūnija kol kas negali tvirtinti, kad teritorija bus aptverta iš naujo, tačiau tikimasi, kad lėšų ateityje tam bus skirta.

Šiuo metu kolegijos pastatas nepaliktas be priežiūras – jame dirba ūkvedys bei sargas.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.