Nors šiuo metu paskelbtas karantinas, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai aktyviai dirba ir siekia užtikrinti eismo dalyvių saugumą keliuose. Pareigūnai vykdo viešo ir ne viešo pobūdžio policines priemones, taip pat primena vairuotojams kelyje rinktis saugų, leistiną greitį ir laikytis Kelių eismo taisyklių.


Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Justina Kazragytė pateikė informaciją apie užfiksuotus pažeidimus, susijusius su leistino greičio viršijimu:

„Kėdainių mieste ir rajone, naudojant mobilius greičio matuoklius kovo mėnesį – nuo kovo 1-osios iki 23 dienos užfiksuoti 163 pažeidimai. Praėjusią savaitę, nuo kovo 16-osios iki 22 dienos – 34. Vasario mėnesį jūsų rajone nustatyta 340 pažeidimų, susijusių su greičio viršijimu.“

Pasak pareigūnės, kadangi karantinas paskelbtas tik nuo kovo 16 d., reikėtų ilgesnio laikotarpio, kad būtų galima vienareikšmiškai vertinti karantino įtaką pažeidimų skaičiaus didėjimui ar mažėjimui.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.