Į rajono savivaldybę sugužėjusius jaunuosius perspektyviausius sportininkus sunkiai pažino ir jų treneriai. Nuolat ant apdovanojimų pakylų įvairiose varžybose kopiantis jaunimas sulaukė rajono vadovų padėkų už vasaros pasiekimus.

Brigita Turskytė padėkos sulaukė už šią vasarą iškovotą Europos šešiolikmečių krepšinio čempionės vardą.

Brigita Turskytė padėkos sulaukė už šią vasarą iškovotą Europos šešiolikmečių krepšinio čempionės vardą.

O derlius ne tiks jau ir mažas!

„Turime gražią tradiciją – pagerbti tuos, kas puikiai pasirodo ne tik šalies, bet ir tarptautiniuose čempionatuose. Taip pat padėkoti jų treneriams. Ypač džiugina faktas, kad tokių pagerbiamųjų Kėdainių krašte vis daugėja. Gera žinoti, kad mūsų trenerių ugdomi vaikai garsina Kėdainius, Lietuvą ir namo grįžta su medaliai. Pats nuo mokyklinio suolo tebesportuoju, tad puikiai žinau, kiek reikia darbo, kad pasiektum norimų rezultatų. Ne paslaptis, kad sportuojantys jaunuoliai gyvenime pasiekia daugiau negu tie, kurie aplenkia sporto aikšteles. Sportas grūdina charakterį, ugdo atkaklumą, ryžtą ir tikslo siekimą. Visiems sportininkams linkiu kuo daugiau pergalių ir mažiau traumų“, – sveikindamas sportuojantį jaunimą sakė rajono meras Saulius Grinkevičius.

Savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis perspektyviausiems sportininkams palinkėjo nuolat siekti sportinio olimpo ir aukštų tikslų turėti ne tik sporte.

Kėdainių sporto centro lengvosios atletikos sportinio ėjimo treneris Robertas Kaselis į pagerbimo šventę atvyko su dviem auklėtiniais: 2015 metų Pasaulio jaunių lengvosios atletikos čempionato sportinio ėjimo dalyviu Daumantu Liutinsku ir 2015 metų Baltijos jūros šalių jaunių žaidynių sportinio ėjimo čempione Austėja Kavaliauskaite. Anot R. Kaselio, Kad vaikai galėtų pradėti varžytis reikia bent dvejų metų treniruočių: „Jau per pirmą treniruotę pamatau, ar vaikas turi galimybių rimtai sportuoti ir siekti aukštumų, ar tik prasmingai leis laiką. Sporte reikia keturių kampų – vaiko, tėvų, mokyklos ir trenerio – darbo dermės. Labai smagu, kai auklėtiniai tobulėja ir pasiekia aukštų rezultatų, tačiau labiausiai skauda širdį už tuos, kas turi potencialo, tačiau tuščiai šlaistosi ir nenori sportuoti.“

Kėdainių sporto centro mergaičių krepšinio trenerė Gerda Čečkauskienė į šventę atvyko su šių metų Europos šešiolikmečių krepšinio čempionato pirmosios vietos laimėtoja Brigita Turskyte. Be jos padėkos paruoštos ir G. Čečkauskienė sauklėtinėms Europos aštuoniolikmečių krepšinio čempionato dalyvėms Lauritai Jurčiūtei bei Agnei Bobinaitei. Trenerės teigimu, jai ypač malonu, kai auklėtinės sulaukia kvietimo į rinktines ir pajėgias šalies komandas: „Šiandien Laurita ir Agnė neatvyko į šventę ne todėl, kad nenorėjo, bet todėl, kad treniruojasi Vilniaus „Kibirkšties“ komandoje. Į ją kvietimą turėjo ir Brigita, bet dar nusprendė pabūti namuose. Brigita be žaidimo su savo kėdainiečių komanda šį sezoną žais Jonavoje su moterų ekipa, kuri rungtyniaus Nacionalinėje lygoje. Svarbu, kad merginos draugauja su krepšiniu, turi tikslų, nors kažkada į jį žiūrėjo skeptiškai. Man smagu prisiminti Brigitos atėjimą į salę. Ji su mama į treniruotę palydėjo vyresnę sesę Kamilę. Kurį laiką stebėjusi mergaičių darbą Brigita gariai išsakė savo nuomonę, kad treniruotis ji gali, tačiau į varžybas tikrai nevažiuos. Dabar abi pasijuokiame, kiek kartų tas pažadas sulaužytas.“

Padėkos įteiktos ir Europos dvidešimtmečių krepšinio čempionato dalyviui Regimantui Miniotui bei jo pirmajam treneriui Kėdainių sporto centro direktoriui Arnui Argustui. Pagerbtas Baltijos jūros šalių jaunių žaidynių bokso varžybų čempionas Rokas Vaitkaitis ir jo treneris Bronislovas Šimokaitis. Padėkota Europos jaunimo olimpinio festivalio plaukimo varžybų finalininkui Darijui Astrauskui ir jo treneriui Sporto centro direktoriaus pavaduotojui Tomui Pakščiui.

Dėmesio sulaukė ir daugkartiniai šalies bei tarptautinių sportinių šokių konkursų dalyviai bei nugalėtojai Evelina Lekešiūtė ir Simonas Adamkevičius bei juos treniruojantys sportinių šokių klubo „Vilnis“ treneriai Ivanas, Nina ir Natalija Tokarevai.

Ne vienas išskirtinio dėmesio sulaukęs jaunuolis apie savo pasiekimus nebuvo linkęs girtis. „Svarbiausios pergalės dar ateityje. O šiandien ilgai džiaugtis nebus kada, tuos skubėsiu į treniruotę“, – šypsojosi D. Astrauskas, ne tik stebinantis aukštais pasiekimais plaukimo varžybose, bet ir nuolat gerinantis šalies rekordus.

[tribulant_slideshow gallery_id=“124″]

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.