Šiandien ryte AB „Panevėžio energija” Kėdainių šilumos tinklų viršininkas Vytautas Raziūnas patvirtino, kad AB „Lifosa” šilumos tinklams jau betiekia trečdalį reikalingo šilumos kiekio. Du trečdalius šilumos pagamina Kėdainių šilumos tinklų katilinė, kūrenama dujomis.

Kaip dėl to kis šildymo kaina Kėdainių šilumos vartotojams, šilumos tinklų viršininkas negalėjo atsakyti – tai sprendžia AB „Panevėžio energija”, Jo manymu, sąskaitose už kovą tai dar neturėtų atsispindėti. O ir šildymo sezonas jau – pabaigos link.

„Kol kas niekas labai nepasikeitė, – sako V. Raziūnas. – Ir anksčiau tekdavo užsikurti katilus, kai „Lifosoje” įvykdavo kokie gedimai.”

Kėdainių šilumos tinklų viršininkas neslėpė, kad nuolat palaiko ryšį su AB „Lifosa”, tačiau nuo prognozių susilaikė. „Kontaktuoju nuolat. tačiau nieko negaliu pasakyti. Jie nežino,” – „Kėdainių mugei” sakė V. Raziūnas.

……..

Nuo 2000 m. sieros rūgšties gamybos metu išsiskiriančią technologinę šilumą AB „Lifosa“ naudoja bendrovės ir Kėdainių miesto objektų šildymui. Naudojant specialaus plieno vamzdinius šilumokaičius sieros rūgšties šiluma vanduo pašildomas iki 90° C ir tiekiamas į Kėdainių miesto katilinę gyvenamųjų namų apšildymui.

Panašios naujienos