Kasmet metų pradžioje į pasibuvimą drauge susirenka Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžio Kėdainių skyriaus nariai. Ne išimtis ir šie metai, kai liberalai susitikę apžvelgė praėjusius metus, aptarė šių metų planus ir kartu smagiai praleido laiką.


Šįkart susibūrime sulaukta ir svečio – visuomeninio judėjimo „Kėdainių krašto žmogui“ pirmininko Egidijaus Lukošiaus.

Liberalų sąjūdžio Kėdainių skyriaus pirmininkas Saulius Grinkevičius džiaugėsi gražia metinių susitikimų tradicija, leidžiančia ne tik rimtai pasikalbėti apie politinę veiklą, bet ir parodyti savo žinias protų mūšyje.

Bitininkas E. Augustinavičius vedė protų mūšį, kuriame visi klausimai buvo susiję su bitėmis.

„Tęsiame susitikimų tradiciją. Labai džiugu, kad sulaukėme svečių ir gražu, kad susitinkame tarp dviejų visiems lietuviams ypač svarbių švenčių – Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios. Šios abi datos mums yra labai svarbios, ne tik kaip piliečiams, bet ir kaip politikams.

Tikiuosi, kad šie metai mūsų partijai bus geresni, kad Seimo rinkimai bus sėkmingesni. Būkime optimistai, būkime aktyvūs, dirbkime kartu ir didžiuokimės, kad esame iš Kėdainių. Tam reikia visų mūsų pastangų ir bendro darbo. Ačiū, kad esate kartu“, – sakė S. Grinkevičius.

Susirinkusiems mažosios bendrijos „Šušvės midus“ vadovas Erikas Augustinavičius surengė jo paties gaminamo midaus degustaciją, pristatė šio gėrimo gamybos istoriją, pasakojo, kaip jo gyvenime atsirado bitininkystė, kas paskatino imtis midaus gamybos ir kokius apdovanojimus yra pelnęs.

Nugalėtojų komandai įteiktas saldus prizas.

Vėliau vakaro dalyviai tai, ką išgirdo ir žinojo, galėjo pritaikyti linksmame protų mūšyje. E. Augustinavičius, vedęs smagią kovą, klausinėjo apie bites, jų gaminamus produktus, su šiais vabzdžiais susijusią mitologiją, tautosaką, liaudies mediciną.

Geriausiai protų mūšyje sekėsi jungtinei liberalų ir visuomeninio judėjimo „Kėdainių krašto žmogui“ komandai, surinkusiai daugiausiai teisingų atsakymų. Nugalėtojams bitininkas E. Augustinavičius įteikė saldų prizą.

One Response

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.