Vilties ir džiaugsmo spindulėlį šiuo neramiu laikotarpiu įnešė Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro pediatrijos skyriuje įžiebta pirmoji Kėdainiuose Kalėdų eglutė.

Jau tapo gražia tradicija pirmąją žiemos dieną įžiebti eglutę Pediatrijos skyriuje. Šiais metais, deja, dėl paskelbto karantino mažųjų poliklinikos lankytojų į šventę pakviesti nebuvo galima. Eglutė įžiebta be Kalėdų senelio, gausaus vaikų būrio ir šventinio šurmulio, nuotaikingų dainelių ir žaidimų.

Artėjančių švenčių dvasią sukuria ir kalėdinės puošmenos – meniški karpiniai iš popieriaus, kuriais dekoruoti skyriaus langai. Įspūdingais varpelių, snaigių, angeliukų bei kitokių ornamentų karpiniais galima gėrėtis ir iš lauko pusės. Šie karpiniai – tai akademiškės auksinių rankų meistrės Kristinos Tamulienės iš Akademijos dovana pediatrijos skyriui, už kuriuos skyriaus kolektyvas labai dėkingas.

Artėjant Kalėdoms, prasidėjus adventui, ramybės ir susikaupimo laikotarpiui, su džiaugsminga viltimi laukime gražiausių žiemos švenčių. Saugokime save ir tuos, kurie šalia! 

VšĮ Kėdainių PSPC, „Kėdainių mugės“ inf.

(Kėdainių PSPC nuotraukos)

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Labai

    gražiai papuošta eglutė, o karpiniai tiesiog nuostabūs. Ačiū jums už grožį. Sėkmės darbuose.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.