Finalinio ketverto varžybose azarto ir kovingumo tikrai netrūko.

Finalinio ketverto varžybose azarto ir kovingumo tikrai netrūko.

Dėl geriausiųjų tinklininkų vardų Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro sporto salėje varžėsi keturios į finalą patekusios ekipos: Kėdainių tinklinio klubas, „Laumetrio“ Ažytėnų ir Vikaičių komandos.

Šis ketvertas į finalą pateko iš startavusių vienuolikos komandų. Šįmet penktą kartą surengtose pirmenybėse tinklininkai sulaukė ir naujokų – sportiškų mėgėjų iš Krakių.

Pasak varžybas organizavusio Kėdainių tinklinio klubo vadovo Mariaus Šukio, tradiciškai maždaug pusę dalyvių sudaro miesto tinklininkai, kitą pusę – sportininkai iš rajono: „Tinklinis tikrai nepraranda populiarumo. Žaidėjų meistriškumo lygis kyla, azarto ir noro laimėti netrūksta nė vieneriose rungtynėse.“

Po pusdienį trukusių dvikovų paaiškėjo, kad šįmet rajono tinklinio pirmenybių čempionų vardus iškovojo Kėdainių tinklinio klubo vyrai, antroje vietoje palikę galingą ir sportišką Vikaičių kaimo ekipą. Trečiąja vieta džiaugėsi „Laumetrio“ tinklininkai, mažajame finale įveikę Ažytėnų sportininkus.

Geriausiais finalinio ketverto žaidėjais teisėjai išrinko Daną Butkų (Kėdainių tinklinio klubas), Audrių Knašą (Vikaičiai), Taurių Putną („Laumetris“), ir Mantą Bartkų (Ažytėnai).

Pasak antrojoje vietoje likusios Vikaičių komandos vadovo Irvino Kvilio, suburti komandą tikrai nėra sunku: „Mūsų kaime netrūksta jaunimo, kuris noriai sportuoja. Tad mes turime ne tik tinklinio, bet ir krepšinio komandas. Tinklinį ypač mėgstame žaisti vasarą savo kaimo atviroje aikštelėje. Šaltuoju metu kartą per savaitę važiuojame į Miegėnų mokyklos sporto salę. Savo kaime rengiame tradicines spartakiadas. Tad su sportu tikrai nesame susipykę.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.