Justina Kybartaitė konkurse „Šauniausias padavėjas ir barmenas 2015“ užėmė garbingą trečiąją vietą.

Justina Kybartaitė konkurse „Šauniausias padavėjas ir barmenas 2015“ užėmė garbingą trečiąją vietą.

Kėdainių profesinio rengimo centre vykusiame konkurse „Šauniausias padavėjas ir barmenas 2015“ šeimininkų atstovė Justina Kybartaitė užėmė garbingą trečiąją vietą.

Kėdainietė nusileido antrąją poziciją užėmusiam Marijampolės profesinio rengimo centro moksleiviui Deividui Endriušiui bei nugalėtoja tapusiai Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro atstovei Ievai Urbaitytei.

Konkurse savo gebėjimus demonstravo būsimieji barmenai ne tik iš Kėdainių, Kauno, Marijampolės, bet ir iš Panevėžio bei Klaipėdos. Kovoje dėl šauniausio padavėjo ir barmeno vardo konkursantai turėjo atlikti tris užduotis: nepriekaištingai sulankstyti servetėles, kuo įspūdingiau padengti stalą pagal pačių sukurtą meniu dviem asmenims tema „pavasario fantazija“ ir paruošti nealkoholinį kokteilį pagal pateiktą receptūrą.

Kėdainių profesinio rengimo centro profesijos mokytoja Ingrida Šlikienė džiaugėsi savo auklėtinės sėkme konkurse: „Justina labai šauni mokinė. Jos sėkmė nėra atsitiktinė. Ji kruopščiai mokosi visų profesijai būtinų dalykų, tad nenuostabu, kad įgytas žinias sugeba pritaikyti praktikoje.“

Pasak centro atstovų, šiuo metu barmeno ir padavėjo profesijos jų įstaigoje mokosi 26 jaunuoliai: 10 atvyko mokytos po 10 klasių ir 16 jau turėdami brandos atestatus.

„Barmeno ir padavėjo specialybė yra patraukli, nes ją įgijus tikrai galima nesunkiai rasti darbo. Mes suteikiame geras teorines žinias, kurias jaunimas gali pritaikyti praktikoje, nes turime daugybę praktinių užsiėmimų, gabiausieji važiuoja į užsienio stažuotes, o pastaruoju metu mūsų moksleiviai padeda surengti ne vieną įstaigos ar organizacijos šventę. Savo auklėtiniams sakome, kad barmeno ir padavėjo darbas prasideda su šypsena ir baigiasi su šypsena. Šiltas aptarnavimas ir dėmesys klientui neretai atperka menkas nesėkme darbe“, – sakė patyrusi profesijos mokytoja I. Šlikienė.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.