Spalio 27-ąją, antradienį, Šviesiąją gimnaziją pasiekė žinia, kad vienam pedagogui nustatytas COVID-19.

Pasak Kėdainių šviesiosios gimnazijos direktorės Violetos Liutkienės, šis susirgimo atvejis patvirtintas spalio 26-ąją, vėlai vakare, o informaciją įstaiga gavo spalio 27 dienos ryte.

„Besimptomis atvejis nustatytas pedagogui. Ypač artimą sąlytį jis turėjo su trimis kolegomis ir vedė pamokas keturioms grupėms – apie 90 žmonių“, – sakė V. Liutkienė.

Kadangi pedagogas ėjo į klases, todėl jos yra dezinfekuotos,  dezinfekuotas ir biologijos mokytojų paruošiamasis, mokymo priemonės.

Apie situaciją ir poreikį saviizoliuotis yra pranešta pamokas turėjusiems mokiniams ir jų tėvams, informacija paskelbta gimnazijos socialiniuose tinkluose.

„Valdyti viruso plitimą labai palengvina atostogos ir nuotolinis ugdymo organizavimo būdas“, – teigė V. Liutkienė.

Papildyta:

Virtualaus sergamumo koronavirusu žemėlapio duomenimis, šiuo metu Kėdainių rajono savivaldybėje COVID-19 (koronaviruso infekcija) serga 61 kraštietis. Dar vakar ryte sergančiųjų skaičius siekė 45.

Per 14 dienų patvirtinti 53 nauji atvejai.

Savo ruožtu, Kėdainių rajono savivaldybė informavo, kad šiuo metu COVID-19 serga 11 savivaldybės administracijos darbuotojų. Šiuo metu vykdoma epidemiologinė naujų atvejų analizė. Sudaromi kontaktų su žmonėmis,  su kuriais turėtas ilgesnis nei 15 minučių kontaktas, sąrašas. Iš 145 Savivaldybės darbuotojų, 97 dirba nuotoliniu būdu. 

NVSC spalio 28 d. duomenimis, koronaviruso atvejis praėjusią parą patvirtintas Kėdainių specialiojoje mokykloje.About The Author

Related Posts

3 komentarai

 1. liusia

  ot prisižaide, tačiau direktorė sąžininga, pranešė, ne taip , kaip klerkai, nesako , kur vaikštinėjo, kaip vicemeras.

  Atsakyti
 2. Rimantas

  Klerkams viskas galima pasirodo. Tiesiog jų sąžiningumu eilinį kartą parodė, kad patikėti negalima. Reikia vicemerui parašyti ant kaktos, kad kiekvieno asmeninė atsakomybė turi įtakos visų gyventojų sveikatai bei saugumui!!!

  Atsakyti
 3. Tai

  jei nuotoliniu dirba iš viso 97 darbuotojai. Iš jų 11 serga, tai 86 sėdi namuose ir dinderį muša. Žinau kaip jie dirba namuose.Tegul savo bobutei papasakoja. Algų nemokėti ir tada žinos, kad reikia ne tik kitiems pasakas sekti kaip laikytis reikalavimų, bet ir patiems jų laikytis.

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.