Spalio 27-ąją, antradienį, Šviesiąją gimnaziją pasiekė žinia, kad vienam pedagogui nustatytas COVID-19.

Pasak Kėdainių šviesiosios gimnazijos direktorės Violetos Liutkienės, šis susirgimo atvejis patvirtintas spalio 26-ąją, vėlai vakare, o informaciją įstaiga gavo spalio 27 dienos ryte.

„Besimptomis atvejis nustatytas pedagogui. Ypač artimą sąlytį jis turėjo su trimis kolegomis ir vedė pamokas keturioms grupėms – apie 90 žmonių“, – sakė V. Liutkienė.

Kadangi pedagogas ėjo į klases, todėl jos yra dezinfekuotos,  dezinfekuotas ir biologijos mokytojų paruošiamasis, mokymo priemonės.

Apie situaciją ir poreikį saviizoliuotis yra pranešta pamokas turėjusiems mokiniams ir jų tėvams, informacija paskelbta gimnazijos socialiniuose tinkluose.

„Valdyti viruso plitimą labai palengvina atostogos ir nuotolinis ugdymo organizavimo būdas“, – teigė V. Liutkienė.

Papildyta:

Virtualaus sergamumo koronavirusu žemėlapio duomenimis, šiuo metu Kėdainių rajono savivaldybėje COVID-19 (koronaviruso infekcija) serga 61 kraštietis. Dar vakar ryte sergančiųjų skaičius siekė 45.

Per 14 dienų patvirtinti 53 nauji atvejai.

Savo ruožtu, Kėdainių rajono savivaldybė informavo, kad šiuo metu COVID-19 serga 11 savivaldybės administracijos darbuotojų. Šiuo metu vykdoma epidemiologinė naujų atvejų analizė. Sudaromi kontaktų su žmonėmis,  su kuriais turėtas ilgesnis nei 15 minučių kontaktas, sąrašas. Iš 145 Savivaldybės darbuotojų, 97 dirba nuotoliniu būdu. 

NVSC spalio 28 d. duomenimis, koronaviruso atvejis praėjusią parą patvirtintas Kėdainių specialiojoje mokykloje.Panašios naujienos