Gruodžio 2-osios vakarą minios kėdainiečių senamiesčiu traukė į Didžiosios Rinkos aikštę. Čia tradiciškai gražuolės eglės įžiebimu buvo duotas startas šventiniam maratonui.

Rajono meras S. Grinkevičius ir vicemerė Olga Urbonienė neaplenkė mokinių siūlomų kepinių stalų.

Rajono meras S. Grinkevičius ir vicemerė Olga Urbonienė neaplenkė mokinių siūlomų kepinių stalų.

„Juokaudamas galiu pasakyti, kad ne visada pirmieji laimi. Juk praėjusį savaitgalį egles įžiebę vilniečiai ir kauniečiai neturėjo tokio tikro žiemiško oro, kokį turime mes. Smagu, kad galime pasidžiaugti sulaukę didžiųjų metų švenčių.

Visus kraštiečius kviečiu pakiliai ir šventiškai pasitikti žiemiškas šventes.

Visiems kraštiečiams linkiu sveikatos, laimės ir svajonių išsipildymo. Tegul Kalėdų senis būna dosnus ir niekam negaili dovanų“, – sveikindamas kraštiečius sakė rajono meras Saulius Grinkevičius.

eglute2Gerą nuotaiką eglutės įžiebimo šventėje kėdainiečiams dovanojo Lauros studijos dainininkai sukūrę tikrą „Žiemos pasaką“. O tuščiomis iš šventės niekas negrįžo – gardžių kepinių įsigyti kvietė rajono mokyklų mokiniai, rankdarbių kūrėjos siūlė nusipirkti šventinių puošmenų, o darbščios moterų klubo „Aušra“ šeimininkės tradiciškai už simbolinę auką vaišino „Maltiečių sriuba“.

„Artimųjų klausiau, kada mieste bus įžiebiama eglutė. Prie šios šventės derinome šeimos atostogas ir visi grįžome pas saviškius iš Anglijos. Mums patinka Kėdainiuose atostogauti, o ši šventė tikrai nuostabi – visada laukia daug pramogų ir gatvėse matome daugybę žmonių. Argi nepuiku“, – gera nuotaika dalijosi iš Anglijos šventėms grįžusi Ieva.

Ji su vaikais būtinai aplankė rotušės kiemelyje įsikūrusį Kalėdų paštą, kur paliko laiškus Seneliui, tikėdami, kad Kalėdų rytą sulauks dovanų.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.