Vykstantiems į Kauno universitetines klinikas savo transportu gali tekti susidurti su laikinais nepatogumais – pradedamas Eivenių gatvės kapitalinis remontas. Vairuotojai raginami įdėmiai paisyti laikinų kelio ženklų. Į didžiausią gydymo įstaigą vedančioje gatvėje numatyta pakeisti važiuojamosios dalies dangą, sutvarkyti šaligatvius, apšvietimą ir iš pagrindų atnaujinti žiedinę sankryžą. Darbai vyks keturiais etapais – eismo dalyviams prireiks supratingumo ir kantrybės.

Praėjusią savaitę darbai startavo abipus užtvertoje nedidelėje A. Jasaičio gatvės atkarpoje. Nuo jos iki viešojo transporto žiedo ties pagrindiniu Kauno klinikų įėjimu eismas laikinai pakeistas iš vienpusio į dvipusį. Čia pat įrengti ir automobilių stovėjimą draudžiantys ženklai.

Pirmąją atkarpą A. Jasaičio gatvės pradžioje ties sankirta su Eivenių gatve planuojama atnaujinti iki kovo 20 d.

Kovo 13 d. intensyvūs darbai prasidės ir Eivenių gatvės dalyje nuo įvažiavimo į Kauno klinikų teritoriją pro Akušerijos korpuso vartus iki viešojo transporto žiedinės sankryžos.

„Vairuotojų prašome atkreipti dėmesį į kelio ženklus. Visa tai truks mažiausiai iki vasaros. Šiuo metu nuo žiedinės sankryžos iki įvažiavimo ties Akušerijos korpusu laikinai leidžiamas dvipusis eismas, todėl transporto priemonių čia statyti negalima. Pirmadienį ši atkarpa bus uždaryta aklinai. Vasarą, sumažėjus transporto srautams mieste, planuojame imtis ir žiedinės sankryžos pertvarkymo“, – teigia Kauno savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius.

Kapitalinis remontas Eivenių gatvėje prasideda nuo požeminių komunikacijų sutvarkymo. Tuo pačiu ruošiamasi atnaujinti važiuojamąją dangą, šaligatvius, troleibusų kontaktinio tinklo atramas ir apšvietimo stulpus.

Ženklių pokyčių sulauks ir čia pat esanti žiedinė sankryža. Joje numatyta atskira viešojo transporto juosta, speciali vieta trumpam stabtelėjimui – „Kiss and ride“, taip pat žmonių su negalia sustojimo vietos.

Apie tolesnius darbus ir svarbius eismo pakeitimus bus pranešta įsibėgėjus Eivenių gatvės kapitalinio remonto darbams, artėjant tolesniems jų etapams.

Šaltinis ir nuotr.: Kauno m. savivaldybė