Karantino laikotarpiu asociacijos „Kėdainių samariečiai“ savanoriai jau penkis šimtus kartų tiesė pagalbos ranką senjorams.


Dažniausiai buvo perkami ir pristatomi maisto produktai. Buvo teikiamos ir kitos paslaugos: perkami ir pristatomi vaistai,  mokami mokesčiai už komunalines paslaugas, siunčiami siuntiniai, atliekami kiti darbai.

Bendradarbiaujant su labdaros organizacija „Maisto bankas“ buvo ruošiami ir dalijami maisto paketai. Savanoriams teko pagelbėti ir senjorams, ir  UAB „Kėdainių vandenys“ dalijant vandenį.  Teko ir  tarpininkauti, kad gyventojams  būtų suteiktos socialinės paslaugos.


Per du mėnesius atlikta tiek daug darbų, kad net pačiai komandai – Irenai Golovašovai, Inetai Gėgžnienei, Virginijai Kairienei, Neringai Rabikauskienei, Laimai Kšivickienei, Indrai Narbutaitei, Viktorijai Kazlauskienei, Artūrui Sadovskiui ir Mantui Patkauskui – sunku tuo patikėti.

„Mūsų savanoriai dirbo negailėdami savo laiko ir jėgų. Karantino laikotarpiu supratome, kad esame tokia komanda, kuriai jokie iššūkiai nebaisūs“, – sako asociacijos „Kėdainių samariečiai“ pirmininkė Sonata Patkauskaitė

Asociacijos pirmininkė taip pat primena: „Karantino sąlygoms švelnėjant, laisviau jaučiasi, drąsiau elgiasi ir senjorai, kurie ilgą laiką privalėjo tūnoti  namuose, todėl dabar kiek rečiau jie kreipiasi į mus. Tačiau savo pažadą pagelbėti senjorams, mes vykdysime iki bus paskelbta karantino pabaiga.“

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.