Iki kol visoje šalyje įsigaliojo karantinas dėl koronaviruso Kėdainių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai Aušra Mickevičienė ir Robertas Mackevičius tęsė susitikimus su mūsų krašte gyvenančių tautinių ir religinių mažumų atstovais.


Vasario-kovo mėnesiais jie lankėsi Kėdainių tautinių ir religinių mažumų bendruomenėse, kur kalbėjosi, diskutavo su jos atstovais.

„Pajieslyje gyvena apie pusšimtis šį tikėjimą išpažįstančių žmonių. Krišnaitai papasakojo apie save, gyvenimo būdą, bendruomenės veiklą. Mes kalbėjome apie  saugios kaimynystės grupes, jų veiklą, apie policijos šiokiadienius. Aptarėme ir bendradarbiavimą su jų bendruomene“, – sakė R. Mackevičius.

Pajieslio kaime esančiame Kėdainių Krišnos sąmonės bendruomenės centre.

Tęsdami šių susitikimų ciklą bendruomenės pareigūnai A.Mickevičienė ir R. Mackevičius taip pat lankėsi Kėdainių miesto Viešpaties Atsimainymo parapijos cerkvėje, kur po pamaldų bendravo su susirinkusiais. Rusų tautybės žmonės jiems papasakojo apie bendruomenės veiklą, savo šiokiadienius, problemas, su kuriomis susiduria.

„Mes prisistatėme, papasakojome apie bendruomenės pareigūnų veiklą. Aptarėme bendradarbiavimo su šia bendruomene galimybes. Žmonėms, buvusiems cerkvėje, įteikėme atšvaitų“, – sakė A. Mickevičienė.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.