Šiuo metu pagrindinės ir repre­zentacinės Kėdainių J. Basa­navičiaus gatvės pėsčiųjų šaligatvio dalis tapo tikra statybų aikštele – čia vyksta pėstiesiems skirtos dalies atnaujinimo darbai. Ir nors daliai kėdainiečių tai kelia nemažai nepatogumų, pakentėti tikrai verta – jau netrukus vaikščiosime naujais ir neduobėtais šaligatviais. 

Meras S. Grinkevičius džiaugiasi, kad netrukus pagrindinės ir reprezentacinės Kėdainių miesto gatvės šaligatvių remonto darbai bus baigti ir kėdainiečiai galės vaikščioti tvarkingais takais.

Meras S. Grinkevičius džiaugiasi, kad netrukus pagrindinės ir reprezentacinės Kėdainių miesto gatvės šaligatvių remonto darbai bus baigti ir kėdainiečiai galės vaikščioti tvarkingais takais.

Kai bus baigti šie darbai, kone visos J. Basanavičiaus gatvės pėsčiųjų šaligatviai bus visiškai sutvarkyti.

Nepatogumai laikini
„Noriu kėdainiečius nuraminti – darbai turėtų būti baigti jau ganėtinai greitai – spalio viduryje, žinoma, jei tam bus palankūs rudens orai. Tačiau tikiu, kad planus pavyks įgyvendinti, nes dirba rimti ir geri rangovai“, – sakė Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius, vietoje apžiūrėjęs, kaip vyksta šaligatvių remonto darbai.
Iš viso yra tvarkomos dvi gatvės atkarpos, o bendra darbų suma siekia 137 tūkst. eurų. J. Basanavičiaus gatvės (prie Vytauto parko) šaligatvių remontui skirtos lėšos iš Kelių priežiūros ir plėtros programos. Darbų suma siekia 47 tūkst. eurų, čia dirba UAB „Ukmergės versmė“ specialistai. Kita atkarpa – žymiai ilgesnė, besidriekianti nuo Ramybės skvero iki Josvainių gatvės. Atliekami darbai už 87 tūkst. eurų, čia pluša UAB „Jonavos hidrotechnika“ darbininkai.

Kol kas šaligatviais vaikščioti yra praktiškai neįmanoma, tačiau gyventojai tikina, kad laikinus nepatogumus verta pakentėti.

Kol kas šaligatviais vaikščioti yra praktiškai neįmanoma, tačiau gyventojai tikina, kad laikinus nepatogumus verta pakentėti.

Gatvė bus tvarkinga
Dabar šaligatvių vietoje matomi tik sunkiai praeinami žvyruoti takai. Statybininkai nuima seną šaligatvių dangą ir kloja naujas plyteles, deda bordiūrus.
Komunikacijų tiesimo darbų atlikti nenumatyta.
„Džiaugiuosi, kad bendras vaizdas iš karto pagerės, o žmonėms judėti bus žymiai lengviau. Be to, po šių darbų beveik visi J. Basanavičiaus gatvės šaligatviai bus sutvarkyti, liks tik viena netvarkyta atkarpėlė prie „Baltic Petroleum“ degalinės. Pagrindinė ir reprezentacinė Kėdainių gatvė pagaliau bus tvarkinga“, – būsimais pokyčiais džiaugėsi savivaldybės meras.

Po darbų bus žymiai patogiau
Būsimais naujais ir tvarkingais šaligatviais džiaugėsi ir kraštiečiai. Garbaus amžiaus senjora Juzefa tikino, kad dabar vaikščioti yra gana nepatogu, ypač kai lietus palyja.
„Tačiau labai džiaugiuosi, kad pagaliau bus pakeisti šaligatviai prie vadinamųjų „zebrų“. Gyvenu netoli, tačiau duobėtais šaligatviais vaikščioti buvo tikrai nepatogu. Na, o dabartinius laikinus nesklandumus atsvers būsimi patogumai“, – sakė moteris.
Pro šalį ėjęs Rimas taip pat aiškino, kad kol kas šia J. Basanavičiaus gatvės atkarpa vaikščioti yra gana nepatogu, tačiau tikino pakentėsiąs. „Svarbiausia, kad miestas gražėja, tampa patogesnis ir tvarkingesnis. Labai gerai“, – tikino kėdainietis.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.