Šiuo metu remontuojamos Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinės mokyklos patalpos. Kol antrame aukšte vyksta darbai, vieni vaikai mokosi pirmame aukšte esančiose klasėse, kiti – šalia esančiame mažesniame mokyklos pastate.

Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinėje mokykloje tiek remonto darbai, tiek ugdymo procesas vyksta sklandžiai.

„Džiugu, kad pagaliau atsirado rangovas, uždaroji akcinė bendrovė „Orestinos montažas“, kuri pati ir atlieka darbus, neperduodama jų subrangovams. Kaip matyti, bendrovė vykdo įsipareigojimus, dirba kokybiškai ir sklandžiai“, – savaitės pradžioje lankydamasis remontuojamoje mokykloje, sakė Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis.

Administracijos direktorius apgailestavo, kad dėl užsitęsusio konkurso darbai pradėti mokslo metams prasidėjus.
„Trys iš eilės rangovai atsisakė vykdyti darbus. Dėl to užsitęsė viešųjų pirkimų procedūros kito rangovo parinkimui“, – aiškino O. Kačiulis. Anot jo, ši problema yra plataus masto, su ja susiduria ir kitos savivaldybės. Tai sietina su padėtimi statybų sektoriuje, kurį itin palietė emigracijos mastai. Didelė dalis specialistų dirba ne Lietuvoje, o statybinių įmonių vadovai skundžiasi tuo, kad nėra kam dirbti.

Vis tik rugsėjo 18 dieną rangos darbų sutartis buvo pasirašyta, numatyti šie darbai: klasių, abiejų aukštų koridorių ir vestibiulių, laiptinės į antrąjį aukštą remontas. Tai sienų ir lubų dažymas, grindų remontas. Senos medinės grindys vietomis nebuvo stabilios, lingavo, tad po remonto vaikai vaikščios ir bėgios saugiai, nes bus patiesta nauja PVC grindų danga. Šią savaitę bendrovės „Orestinos montažas“ darbininkai žada baigti remontą antrame mokyklos aukšte. Tuomet statybininkai ir mokiniai pasikeis vietomis – darbai persikels į pirmąjį aukštą, ugdymo procesas – į antrąjį.

Ugdymo įstaigoje šiais mokslo metais mokosi 111 vaikų, įskaitant ir priešmokyklinukus.

Pasak savivaldybės administracijos direktoriaus, lėšos šiam projektui skirtos iš savivaldybės biudžeto. Pradinė sutarties vertė siekia beveik 45 tūkstančius eurų.

Darbus planuojama baigti iki šių metų gruodžio 1 dienos.

Panašios naujienos