Vakar, apie 12 val. dienos, Pramonės rajone, Pramonės ir Cukraus gatvių sankryžoje, įvyko skaudi avarija, kurios metu žuvo 31 metų kėdainietis. Eismo įvykio metu susidūrė krovininis automobilis MAN ir lengvasis automobilis OPEL Astra. Iš OPEL liko tik nuolaužų krūva. 

OPEL automobilis po susidūrimo su sunkvežimiu liko visiškai sumaitotas. Jį vairavusio vyro gyvybė užgeso iškart.

OPEL automobilis po susidūrimo su sunkvežimiu liko visiškai sumaitotas. Jį vairavusio vyro gyvybė užgeso iškart.

Tyrimo metu nustatyta, kad krovininio automobilio vairuotojas, 39 metų vyras, sukdamas į kairę, į šalutinę Cukraus gatvę, nepraleido priešpriešiais tiesiai važiuojančio OPEL, kurį vairavo 32-ejų metų kėdainietis. Abu automobiliai važiavo pagrindiniu keliu. Po susidūrimo lengvasis automobilis buvo visiškai sumaitotas, o jo viduje buvęs vairuotojas – prispaustas. Jį išvadavo ugniagesiai gelbėtojai, tačiau atvykę greitosios medicinos pagalbos medikai konstatavo sužeistojo mirtį. Krovininio automobilio vairuotojas nenukentėjo. Pirminiais duomenimis, jis buvo blaivus. Sunkvežimis priklauso birių statybinių medžiagų pervežimu užsiimančiai bendrovei. Jos darbuotojai šiuo metu vykdė užsakymą Kėdainiuose.
Liudininkų teigimu, žuvusysis šią avaringą sankryžą žinojo puikiai, mat kiek toliau esančiame Zabieliškio kaime gyveno jo motina. Vyras dažnai ją lankydavo. Visiškai sumaitotame OPEL automobilyje spidometro rodyklė sustojusi ties 110 km/h padala. Neatmetama galimybė, kad būtent tokiu greičiu automobilis ir lėkė. Tačiau šioje vietoje leistinas 70 km/h greitis. Patikrinus sužeistojo dokumentus nustatyta, kad jis teisės vairuoti automobilį neturėjęs. Jaunas vyras našlaite paliko mažametę dukrą.
Įvykio aplinkybes ir kaltininką aiškinasi policija. Ši sankryža pasižymi avaringumu – šioje vietoje žuvusiųjų ar nukentėjusiųjų eismo įvykių metu skaičius kasmet vis auga.

Panašios naujienos