Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmai paskelbė nuosprendį 34-erių Kėdainių rajono gyventojui V. G., kuris buvo kaltinamas tuo, kad įžūliu elgesiu demonstravo nepagarbą aplinkiniams, aplinkai, pašalinių žmonių akivaizdoje.


Teismas V. G. pripažino kaltu ir paskyrė galutinę 2000 eurų baudą, kurią šis privalės sumokėti per 2 mėnesius nuo nuosprendžio įsiteisėjimo dienos.

„Kaltinamojo atsakomybę lengvinanti aplinkybė ta, kad prisipažino padaręs nusikalstamą veiką, nuoširdžiai gailisi, atlygino nukentėjusiam asmeniui padarytą žalą. Atsakomybę sunkina tai, kad nusikaltimą padarė būdamas apsvaigęs nuo alkoholio ir turėdamas neišnykusį teistumą už tyčinį nusikaltimą “, – rašoma teismo nuosprendyje.

Nukentėjęs asmuo nurodė, jog pretenzijų kaltinamajam neturi, civilinio ieškinio nereiškia, žala atlyginta, kaltinamasis atsiprašė ir abu susitaikė.

Primename, kad V. G., būdamas neblaivus, Kėdainių rajono kelyje, tyčia atidarė automobilio dešinės pusės galines dureles, ir jomis įbrėžė nukentėjusiojo asmens automobilio kairės pusės dureles, galinį sparną.

Toliau tęsdamas nusikaltimą jis atvyko į kitam asmeniui priklausantį kiemą, esantį Kėdainių rajone, ir kumščiais daužė nukentėjusio asmens automobilio dešinės pusės priekines dureles, spyrė keturis kartus į automobilio kairės pusės galinį sparną ir jį įlenkė. Kumščiais trankydamas nukentėjusio asmens automobilio dešinės pusės stiklą ir plūsdamasis necenzūriniais žodžiais, reikalavo, kad nukentėjęs asmuo išliptų.

Šiais savo tyčiniais veiksmais V. G. dėl automobilio apgadinimo padarė nukentėjusiajam asmeniui 320 eurų turtinę žalą bei sutrikdė visuomenės rimtį ir tvarką.

Teisme V. G. pripažino savo kaltę. Teigė, jog pamatęs nukentėjusiojo asmens automobilį norėjo su juo pasikalbėti, mano, kad alkoholis turėjo įtakos jo veiksmams.

Šį nuosprendį per 20 dienų galima skųsti Kauno apygardos teismui.

Vaiva Milkeraitienė,
teisėjo padėjėja, atliekanti teismo pirmininko padėjėjos (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene)
funkcijas Kėdainių, Jonavos ir Kaišiadorių rūmuose

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.