Gegužės 31-ąją Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai atsisveikino su dviem ilgamečiais kolegomis – vyresniąja komisare, Kriminalinės policijos skyriaus viršininke Diana Mikalauskaite ir komisaru, Viešosios policijos skyriaus viršininku Sigitu Vildžiūnu.

D. Mikalauskaitė policijoje išdirbo 33 metus ir aštuonis mėnesius.  S. Vildžiūno darbo stažas – 29 metai.

Tarnybą policijoje paliko D. Mikalauskaitė ir S. Vildžiūnas.

Pastaruoju metu D. Mikalauskaitė dirbo Kėdainių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininke. Ją šiame darbe pakeis vyriausiasis tyrėjas Remigijus Blandis.

S. Vildžiūnas dirbo Reagavimo skyriaus viršininku. Iš jo skyriaus vadovo pareigas perims vyriausiasis tyrėjas Kęstutis Gumuliauskas.

Pasak Kauno apskrities VPK Kėdainių rajono policijos komisariato viršininko Artūro Juso, šiuo metu Kėdainių rajono policijos komisariate dirba 80 pareigūnų. Maždaug per pusę pasidaliję jie dirba Veiklos ir Reagavimo skyriuose. „Reagavimo skyriaus pareigūnai operatyviai reaguoja į gautus pranešimus, o Veiklos skyrius aiškinasi ir tiria nusikalstamas veikas. Nors per pastaruosius metus mūsų komisariatas atsisveikino su septyniolika darbuotojų, o pasipildėme tik viena jauna tyrėja, visus darbus spėjame padaryti. Mūsų pareigūnų darbo krūviai nėra didesni negu kituose komisariatuose“, – sakė A. Jusas.

Su kolegomis atsisveikino gausus būrys pareigūnų.

Pasak su tarnyba atsisveikinusių pareigūnų kolegų, tiek D. Mikalauskaitė, tiek S. Vildžiūnas dirbdami policijoje sukaupė labai didelę patirtį, jie savo darbais pasiekdavo puikių rezultatų. Kai kas svarstė, kad šie pareigūnai dar galėjo dirbti, nes dar neišnaudojo viso potencialo.

Patys tarnybą palikę pareigūnai sakė, kad atėjo laikas keisti darbą. „Aš tarnavau 33 metus 8 mėnesius ir 20 dienų. Tas laikas, atrodo, prabėgo kaip 20 dienų. Darbe buvo visko: ir džiugių, ir skaudžių akimirkų. Ateities planuose noriu džiaugtis gyvenimu. O dabartinė policijos reforma, manau, bus tik su gerais rezultatais“, – sakė D. Mikalauskaitė.

S. Vildžiūnas prasitarė, kad jau nuo kitos savaitės pradės darbą kitoje vietoje, tačiau konkrečiai neišsidavė, kur: „Dirbsiu tai, ką geriausiai išmanau. Policijos darbą palieku su labai gerais prisiminimais. Tai darau be didelio skausmo, juk kiti žmonės darbą keičia kas metus, o mes su Diana vienoje vietoje pradirbome dešimtmečius.“

Tarp dėkojusiųjų už atsidavusią tarnybą buvo ir rajono meras Saulius Grinkevičius.

D. Mikalauskaitę ir S. Vildžiūną į užtarnautą poilsį išlydėjo ir kolegos, ir kitų institucijų atstovai. Padėkos žodį tarė rajono meras Saulius Grinkevičius.

About The Author

Related Posts

3 komentarai

  1. Onutė

    Gaila, kad išeidami dar bandot meluoti, juk išeinat būtent dėl nenormalių reformų:)

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.