Mielieji,

Su pavasario saulės šviesa, atbundančios gamtos gaiva ir sugrįžtančių paukščių giesme į mūsų širdis ir gyvenimo namus jau beldžiasi Kristaus Prisikėlimo šventė – Šventos Velykos.

Pandemijos ženklai, deja, dar kviečia būti santūriais ir atsakingais. Bet dvasinis ir moralinis atgimimas lai atveria ir širdis, ir protus priimti didžiausias ir viltingiausias laiko dovanas – visiems grąžinti šilumą, žemei išsivadavus iš žiemos šalčio, ir išlaikyti kilnią tautos dvasią puoselėjant kiekvieno mūsų, taip pat šeimos, bendruomenės ir visos valstybės kuriamą gėrį ir gražiausias tradicijas. 

Lai išradingiausių raštų ir įspūdingiausių spalvų margučių šventė mūsų šeimose primena senuosius papročius, siejamus su atgimimu ir atsinaujinimu.

Šventų Velykų rytą Kristaus prisikėlimo žinią paskelbę bažnyčių varpai lai išpildo visus galimus mūsų ateities gyvenimo ir dvasios lūkesčius ir leidžia džiaugtis mūsų švente, pačių sukurta tikroviška ramybe, dvasingumu, meile, pagarba, atjauta, trykštančiu pavasariniu džiaugsmu, kad esame sveiki, laimingi, einantys aiškios savo pilietinės vizijos keliu. 
Su Šventomis Velykomis, su pavasario atgimimu, mieli kėdainiečiai!

Saulius Grinkevičius,
Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narys,
kadenciją baigęs, pirmasis tiesiogiai išrinktas rajono meras

Panašios naujienos