Patyrusios šeimininkės žino, kad net labiausiai nepavykusį virtuvės eksperimentą galima išgelbėti jį pagardinus laiko patikrintu firminiu padažu.

A. Kairys – gyvena nuolatinėje kūryboje – juk vienus gaminius netrunka pakeisti kiti, o rinkoje ilgiausiai išlieka laiko patikrinti tradiciniai pagardai.

A. Kairys – gyvena nuolatinėje kūryboje – juk vienus gaminius netrunka pakeisti kiti, o rinkoje ilgiausiai išlieka laiko patikrinti tradiciniai pagardai.

Daugeliui puikiai pažįstamas bendrovės „Daumantai LT“ inovacijų technologas Algis Kairys kartu su visa komanda atėjus rudeniui pristato tris naujoves, kurios taps puikiu pagalbininku tiek patyrusiam virėjui, tiek pradedančiam virtuvėje šeimininkauti studentui.
„Pirmiausia noriu padėkoti visiems, kas perka ir valgo „Daumantų“ produkciją. Būdami kartu su mumis Jūs ne tik populiarinate mūsų gaminių vartojimą, bet ir skatinate nestovėti vietoje. Natūralu, kad laikui bėgant kyla noras ieškoti, kurti kažką naują. Maisto pramonėje galioja labai paprastos taisyklės – vieni gaminiai užkariauja valgytojų širdis ir ilgam užsibūna rinkoje, kiti ne patys populiariausi neprigyja ir yra keičiami naujais, kurie tikėtina patiks valgytojams“, – sakė patyręs pagardų kūrėjas.
Šį rudenį „Daumantai LT“ į parduotuvių lentynas atiduoda degustatorių puikiai įvertintas tris naujienas: majonezą „Skalsus“, kečupą „Pipirinis“ ir pomidorų padažą „Senovinis“.
Majonezas „Skalsus“ – tikrai ypatingas tirštos konsistencijos gaminys su prancūziškų garstyčių prieskoniu. Jis pagamintas taip, kad gali būti laikomas ne šaldytuve, bet paprastoje lentynoje kambario temperatūroje. „Šį majonezą galima naudoti ne tik kaip pagardą prie žuvies, mėsos ar daržovių, bet ir kaip užtepą sumuštiniams ar užkandėlėms“, – sakė A. Kairys.

Šį rudenį bendrovė „Daumantai LT“ siūlo pasitikti su trimis gardžiomis naujienomis – kečupu „Pipirinis“, majonezu „Skalsus“ ir pomidorų padažu „Senovinis“.

Šį rudenį bendrovė „Daumantai LT“ siūlo pasitikti su trimis gardžiomis naujienomis – kečupu „Pipirinis“, majonezu „Skalsus“ ir pomidorų padažu „Senovinis“.

Aštroko skonio saldžiarūgštis su svogūnų ir česnakų bei specialaus pipirų mišinio prieskoniu pagamintas kečupas „Pipirinis“ puikiai tiks gražaus rudens iškyloms į gamtą. „Tai intensyvaus ir stiproko skonio pagardas puikiai derantis prie ant laužo keptų šonkauliukų ar kepsnių“, – patarė kečupo kūrėjas.
Pomidorų padažas „Senovinis“ patyrusį pagardų kūrėją tarsi grąžina į vaikystę. „Dažnai pajuokauju, kad su kiekvienais metais vis dažniau prisimenu vaikystę ir jos virtuvės skonius. Tad nejučia ir noriu pagaminti tokių padažų, kurie mus nukeltų laiku atgal. Vedamas tos nostalgijos sukūriau padažą „Senovinis“, kuris pasižymi švelniu kvapniųjų pipirų ir gvazdikėlių prieskoniu. Šis padažas – tai tarsi tas „tomatas“, kurį šaukštais kabindavome būdami vaikai. Tik ši naujiena gerokai kokybiškesnė ir intensyvesnio skonio, nes gaminama iš daug geresnių žaliavų negu padažas į lentynas nuo konvejerių keliaudavęs prieš keturiasdešimt ar trisdešimt metų. Padažas „Senovinis“ ne tik tinka pagardinti mėsos patiekalus, bet ir puikiai paskanins įvairius padažus, sriubas ar troškinius. Aš jį rekomenduoju visoms šeimininkėms, kurios mėgsta gaminti naminį maistą“, – sakė bendrovės „Daumantai LT“ inovacijų technologas.
A. Kairio teigimu, bendrovėje „Daumantai LT“ gaminamų pagardų šeima jau seniai perkopė šimto pavadinimų pagardų skaičių. „Gyvename ne tik intensyviai gamindami valgytojų mėgiamus pagardus, bet ir nuolat ieškodami naujovių. Vienokių skonių reikia lietuviams, kitokių – eksporto gaminiams. Šiuo metu turiu ne vieną kūrybinį projektą. Kaip man pavyks juos įgyvendinti mūsų produkcijos gerbėjai netruks įsitikinti, juk po kelių mėnesių vėl pakviesime paskanauti naujų pagardų“, – šypsojosi A. Kairys.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.