Tarp miestelėnų jau bemaž pusmetis, kai oficialiai rajono Taryba pakeitė strateginį planą, kuriame numatė skirti lėšų buvusios „Saulutės“ parduotuvės pastato rekonstrukcijai jame įrengiant Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos vaikų ir jaunimo skyrių, netyla diskusijos geras tai sprendimas ar ne. 

Ne vienas drąsesnis kėdainietis ilgus metus tuščio stovėjusio pastato pritaikymą bibliotekai, kainuosiantį maždaug 8 milijonus litų, vadina paprasčiausiu neūkiškumu.

Ne vienas drąsesnis kėdainietis ilgus metus tuščio stovėjusio pastato pritaikymą bibliotekai, kainuosiantį maždaug 8 milijonus litų, vadina paprasčiausiu neūkiškumu.

Daugelis kėdainiečių abejoja, ar reikėjo plėsti bib­lioteką, kai ir dabar ji nėra perpildyta, o nuolat mažėjant gyventojų skaičiui, mažėja ir skaitytojų. Ne vienas drąsesnis pilietis ilgus metus tuščio stovėjusio pastato pritaikymą bibliotekai, kainuosiantį maždaug 8 milijonus litų, vadina paprasčiausiu neūkiškumu ir galvoja, kad galbūt dar nevėlu būtų projektą sustabdyti. Vilčių, jog taip gali nutikti atsirado prieš porą savaičių, kai statybininkai griovę ir kažką mūriję šiame statinyje, nutraukė darbus ir susirinkę įrankius išvažiavo. Kėdainiuose pasigirdo kalbų, kad projektas sustabdytas. O kaip yra iš tiesų? Pasak savivaldybės administracijos direktoriaus Arūno Kacevičiaus, projektas tikrai nėra sustabdytas, laikinai darbai sustojo, nes nepasirašyta savivaldybės ir Kultūros ministerijos sutartis dėl šių metų darbų. „Darbai šiame objekte yra vykdomi etapais. Kas buvo numatyta pernai, yra padaryta. Šįmet pastato rekonstrukcijai yra skirta per 430 tūkstančių eurų. Nors lėšos skirtos, bet nepasirašius sutarties, darbų vykdyti negalima. Mano žiniomis, sutartis bus pasirašyta labai greitai ir netrukus statybininkai vėl sugrįš tęsti šį projektą“, – sakė A. Kacevičius.
Analogiška situacija yra ir su Šviesiajai gimnazijai atiduotu pastatu. Pasak administracijos direktoriaus, pirmuoju etapu, sutarus su Švietimo ir mokslo ministerija, buvo statinys įvertintas ir nugriautas, o šįmet darbai bus tęsiami tam 2015 metams numatyta skirti per 173 tūkstančius eurų.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.