Birželio 25-ąją Kėdainių sporto centras atsisveikino su 59-ąja absolventų laida. Joje – 29 jaunieji sportininkai: 15 krepšininkų, 8 lengvosios atletikos atstovai, 4 boksininkai ir 2 futbolininkai.

16_sporto centras_2015_06

Tarp šiųmečių Sporto centro absolventų ir trenerio B. Šimokaičio auklėtinis Darius Ašmontas – Lietuvos jaunimo čempionas.

„Šiandien nenorime išskirti nė vieno absolvento. Mums jie visi čempionai. Svarbiausia, kad jaunimas turiningai leido laiką, sportavo, ne kartą gynė rajono ar Lietuvos garbę įvairiose varžybose. Būtų gerai, kad jaunuoliai neapleistų sporto ir judėtų bent jau dėl sveikatos“, – atsisveikindamas su jaunaisiais sportininkais sakė Sporto centro direktorius Arnas Argustas.

Pačiam direktoriui ši diena ypač svarbi, jis išlydėjo savo auklėtinius, aštuoniolikmečius krepšininkus, kurie Moksleivių krepšinio lygoje tapo trečiojo diviziono čempionais. „Gaila, kad būdami dvyliktokai jaunieji krepšininkai jau nebesivaržo moksleivių lygoje. Manau, kad ši komanda tikrai neišbyrės, o ateityje susiburs ne vienam mėgėjiškam turnyrui“, – sakė A. Argustas.

Sporto centrą paliko ir ketverius metus labai aktyviai sportavęs boksininkas Darius Ašmontas. Šis Bronislovo Šimokaičio auklėtinis, tapęs Lietuvos jaunimo čempionu, Lietuvos garbę gynė ir Pasaulio čempionate. „Norint kažką pasiekti sporte, tenka labai daug dirbti. Aš treniruotes lankydavau kasdien ir dar papildomai grūdindavausi. Manau, kad bokso tikrai nepaliksiu. Dar turiu planų, kuriuos norėčiau įgyvendinti“, – atsiėmęs Sporto centro baigimo pažymėjimą sakė D. Ašmontas.

[tribulant_slideshow gallery_id=“102″]

One Response

  1. marius

    kaip SPORTAS galejo su kazkuo atsisveikinti? nuo kada sportas asmuo? :DDDD

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.