Į miesto šventės šurmulį gerą žinią atnešė didžiausios rajono įmonės vadovai – bendrovės „Lifosa“ generalinis direktorius Jonas Dastikas pasirašė susitarimą su rajono meru Sauliumi Grinkevičiumi dėl 290 tūkstančių eurų paramos.

Tai jau septintasis susitarimas, kuriuo trąšų gamintojai remia kraštiečių socialinius, švietimo, sportinius ir kultūros projektus.

Paramos susitarimą pasirašė rajono meras Saulius grinkevičius (dešinėje) ir AB „Lifosa“ generalinis direktorius Jonas Dastikas.

Paramos susitarimą pasirašė rajono meras Saulius grinkevičius (dešinėje) ir AB „Lifosa“ generalinis direktorius Jonas Dastikas.

„Pasirašėme jau septintąjį susitarimą. Pirmą kartą tokį žingsnį, vykdydami akcininkų valią, žengėme 2005 metais. Kaskart skyrėme panašią sumą paramos. Prieš dvejus metus „Lifosa“, švęsdama gamyklos penkiasdešimtąjį gimtadienį, kraštui padovanojo sporto areną, kainavusią apie septynis milijonus dolerių. Tad po poros metų pertraukos įtikinome savo akcininkus – mineralų ir chemijos pramonės kompanijos „EuroChem“ vadovus – kad Kėdainiams vėl reikėtų padėti įgyvendinti kai kuriuos projektus. Džiugu, jog gavome pritarimą ir šiandien galime padėti parašus po įsipareigojimu, kad rajonui skiriame solidžią paramą. Mūsų noras, kad ta parama atitektų trims pagrindinėms sritims: vaikų švietimui, sveikatos apsaugai ir vaikų sportui bei kultūros reikmėms. Šįmet dar prašome dalį lėšų skirti Švento Jurgio parapijos špitolės, kuri yra kultūros paveldo objektas, stogo remontui“, – sakė J. Dastikas.

Savrbaus susitarimo pasirašymo liudininkais buvo tarybos nariai, savivaldybės specialistai, „Lifosos“ atstovai.

Savrbaus susitarimo pasirašymo liudininkais buvo tarybos nariai, savivaldybės specialistai, „Lifosos“ atstovai.

Rajono meras Saulius Grinkevičius nuoširdžiai padėkojo už paramą ir pažadėjo ją skirti tam, kam labiausiai reikės: „Smagu, kad laikmetyje, kai žmonės linkę dažniau imti negu duoti atsiranda gražių išimčių. „Lifosa“ ne tik įdarbino daug mūsų kraštiečių ir sąžiningai jiems moka solidžius atlyginimus, bet ir duoda paramos būtiniems projektams. Labai džiugina faktas, kad ta parama nėra vienkartinė. Manau, kad gautos lėšos jau netrukus padės suremontuoti sporto aikštelės, nupirkti muzikos instrumentų mėgėjų meno kolektyvams, atnaujinti kai kurių švietimo įstaigų kabinetus. Visų kėdainiečių vardu dėkoju lifosiečiams už gražią iniciatyvą ir tikiu, kad netolimoje ateityje atsiras ir daugiau įmonių, norinčių pasekti trąšų gamintojų pavyzdžiu.“

AB „Lifosa“ vadovų teigimu, kompanija „EuroChem“ remia visų regionų, kur yra jų gamyklos, bendruomenės. „Mūsų vadovai laikosi principo, kad patys uždirbdami turi dalytis su bendruomene, kurioje vykdo gamybą. Turime tik vieną nuostatą – neremti profesionalaus sporto. Mūsų prioritetas – vaikai ir jaunimas“, – sakė J. Dastikas.

About The Author

Related Posts

5 komentarai

 1. Andrius

  Kazkaip ciniskai skamba kai nuodu fabrikas tersiantis aplinka daugiau nei puse amziaus, deklaruoja rupesti vaikais ir jaunimu.

  Atsakyti
 2. daiva

  idomu kiek parems ponas Grinkevičius nes kiek teko matyti jis papuoles i milijonierių sąrašus

  Atsakyti
 3. Jurgita

  Kokia vis dėl to lietuviai falšyva tauta. Remia blogai, neremia vėl blogai. Nemoka džiaugtis tuo ką turi ir ką gauna iš gyvenimo. Tik juoda arba pilka temato. Aišku, yra išimčių. Bet retai pasitaiko. Verktiniai. Labai geras žodis. Kaip tik daugumai lietuvių tinkantis.

  Atsakyti
 4. Jonas

  Pries 20m.MERAS DAR NETUREDAMAS daugiau tu pinigeliu,bet budamas jautrus nupirko buta tada neturinciai kur gyventi seimai kurioje buvo neigalus asmuo,o tai daug ka pasako,ir duokim pagaliau jims dirbti,o vertinti visada suspesim.

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.