„Su šokiais vasarą pradėti daug smagiau ir įdomiau negu nieko neveikiant“, – įsitikinusi nepailstanti  šokių trenerė Natalija Tokareva.

Festivalio puošmena tapo patys mažiausieji šokėjai.

Festivalio puošmena tapo patys mažiausieji šokėjai.

Energinga šokių mokytoja ėmėsi iniciatyvos ir padedama pagalbininkų pirmąjį birželio savaitgalį Kėdainių arenoje surengė šiuolaikinių šokių festivalį.
Jame panoro dalyvauti ne tik Kėdainių, bet ir Jonavos, Kauno rajonų bei Kazlų Rūdos jaunieji šokėjai.
„Šokančių vaikų turime labai daug. Gaila, kad jiems dar trūksta drąsos ir ne visi atvyko į festivalį. Šis festivalis yra šokio šventė. Man norėtųsi, kad renginyje būtų tiek nugalėtojų taurių, kiek dalyvauja kolektyvų, tačiau yra kitaip. Nugalėtojais tampa tik vienas kolektyvas. Šįkart šokių profesionalai ir žiūrovai geriausiai įvertino pačius mažiausius šokėjus – mano auklėtinius, kurie nestokoja drąsos ir labai noriai renkasi šokti“, – festivalio šurmulyje kalbėjo N. Tokareva.

Šokių šventės suburia šokių entuziastus, tad ir šiame festivalyje netrūko žiūrovų.

Šokių šventės suburia šokių entuziastus, tad ir šiame festivalyje netrūko žiūrovų.

Iš viso arenoje savo šokių gebėjimus demonstravo apie keturi šimtai šokėjų. Festivalio rengėjos teigimu, šiuolaikiniai šokiai jungia ne tik gatvės šokius, bet ir sportinius šokius. „Mes sulaukėme trylikos puikių šokių kompozicijų. Labai smagu matyti, kaip šiuolaikinis šokis vienija įvairių stilių šokius ir šokėjus. Matėme puikių pasirodymų, – sakė N. Tokareva.
Festivalio globėja rajono mero pavaduotoja Olga Urbonienė įsitikinusi, kad tokių švenčių reikia kuo daugiau: „Labai malonu matyti šviečiančias ir spindinčias vaikų akis bei plačias jų šypsenas. Akivaizdu, kad šokis daug gerų emocijų suteikia ir jauniesiems šokėjams, ir jų tėveliams bei kitiems artimiesiems. Manau, kad šis renginys turi tapti tradiciniu ir duoti startą vasaros atostogoms.“
Festivaliui pasibaigus, jo rengėjai neslėpė nuovargio, tačiau sutartinai tvirtino – kitąmet vėl būtinai rinksis į antrąjį festivalį.

[tribulant_slideshow gallery_id=“179″]

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.