„Labai džiaugiamės turėdami galimybę bendradarbiauti su šiuolaikinio šokio profesionalais, kurie rugsėjo 28 dieną į Krakes atkeliauja su Šokio spektakliu „Pakankamas atstumas”, – skelbia Krakių kultūros centras.

Spektaklis sukurtas šokio trupės „Nuepiko” bendradarbiaujant kartu su Kauno miesto kameriniu teatru. Kauno miesto kamerinio teatro 2021 metų jaunimo teatro festivalio „Išeities taškas“ laureatas, 2023 metais apdovanotas Kauno teatralų apdovanojimu „Kauno Fortūna”.

Rugsėjo 28 d. (ketvirtadienį), 17.30 val. – Krakių kultūros centre.

Apie šokio spektaklį „Pakankamas atstumas”

Ryšys ir atotrūkis, prisirišimas ir paleidimas, priartėjimas ir vėl išaugantis atstumas – dichotomijos, lydinčios visą žmogaus gyvenimą tarp žmonių.

Sraute, bėgime, trumpalaikiuose ryšiuose, tuščiuose pokalbiuose, prisiminimuose, nuoskaudose, tarpatlantiniuose skrydžiuose, ilgesyje ir susitaikyme atstumas tarp savęs bei kito nuolat kinta, nepaliaujamai kurdamas ir perkurdamas žmogiškąjį ryšį, nuvargindamas bei įžiebdamas viltį.

„Pakankamas atstumas“ – per judesį vykstantis dviejų kūnų ir asmenybių dialogas apie tai, kas verčia nepaliaujamai suktis visą mūsų socialinį pasaulį: betarpiškumą ir atsiribojimą, priklausomybę ir išsilaisvinimą, visa apimantį dualumą, kuriame ryšys neįmanomas be atstumo, o atstumas gimsta ryšyje.

Šokio spektaklis žiūrovus kviečia į savirefleksijos erdvę, nesiūlydamas atsakymų, tačiau keldamas klausimą, kaip išlaikyti mus bei mūsų santykius kuriantį, auginantį, o ne griaunantį atstumą.

Choreografai: Arūnas Mozūraitis ir Adrian Carlo Bibiano.
Šokėjai: Adrian Carlo Bibiano ir Marius Pinigis.
Kompozitorius: Andrius Stakelė.
Šviesų dailininkas: Renaldas Bartulis.
Trukmė: 40 min.

Koprodukcijos partneris: Kauno miesto kamerinis teatras.
Spektaklio premjera: 2022-01-21, Kauno miesto kamerinis teatras.

Šokio spektaklis „Pakankamas atstumas“ 2023 metais apdovanotas Kauno teatralų apdovanojimu Kauno Fortūna.

Bilieto kaina: suaugusiems – 5 Eur, moksleiviams – 2 Eur.
Bilietai parduodami Krakių kultūros centre

Krakių kultūros centro inf.