Atėjus pavasariui ir sušilus orams, kraštiečiai patraukė į kolektyvinius sodus užsiimti širdžiai mėgstama veikla. Tačiau ne vienas jų, turinčių sodų sklypų Vasariškėse (Vilainių sen.), nemaloniai nustebo, kad prie konteinerių sudėtos šiukšlės jau kuris laikas nėra išvežamos. 

,,Tos šiukšlės prie konteinerių sukrautos jau kelios savaitės ir atrodo, kad yra pamirštos. Kaskart įvažiuojant ir išvažiuojant iš sodų akis bado toks vaizdas. Nežinau, kuo užsiėmę šiukšlių išvežiotojai, nes sodai yra palikti likimo valiai su šiais šiukšlių kalnais. Juolab kad už šią paslaugą reikia mokėti pinigus“, – piktinosi sodų bendrijoje sodo sklypą turintis Mantas R.

Šiukšlės konteineriuose jau net netelpa, tad sodininkai jas meta šalia. Pakilus vėjui, šiukšlės pradeda skraidyti po aplinką, tad sukelia nemažai netvarkos. Šiukšlių konteineriai yra prie pat pagrindinės gatvės, tad netvarka matoma kiekvienam pravažiuojančiam.

Šiuo metu už atliekų išvežimą atsakinga įmonė UAB ,,Econovus“.

Paskutiniame Kėdainių rajono savivaldybės tarybos posėdyje nepritarus daugumai (14) tarybos narių buvo nepatvirtinta nauja atliekų surinkimo ir tvarkymo mokesčio apskaičiavimo tvarka, paruošta valdančiosios koalicijos.

Viename rajono laikraštyje 14 tarybos narių apkaltinti tuo, kad neva jie priešinasi šio mokesčio mažinimui. Kyla retorinis klausimas: kaip valdžia, surinkdama dar mažiau pinigų, padarys tvarką, jeigu jau šiandien prie šiukšlių konteinerių baisi netvarka?

„Kėdainių mugės“ inf.

Panašios naujienos

One Response

  1. pilietis

    Tai kur Ekonovus ar savivaldybės komentaras? Kas čia per straipsnis, jei neduodama atsakyt antrai pusei? Kur jų komentaras?

    Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.