Ketvirtadienį vakare posėdžiavusi rajono socialdemokratų taryba dar nenusprendė, prie ko jungsis jų į rajono Tarybą išrinktos narės Jūratė Judickienė ir Olga Urbonienė. Skyriaus pirmininkės Danutės Vitauskienės teigimu, sprendimas dėl koalicijos turėtų būti priimtas kitą savaitę. 

Išrinktasis meras Saulius Grinkevičius tiki, kad į Tarybą išrinktos socialdemokratės pasirinks daugumos kraštiečių pasitikėjimą pelniusio mero komandą, o ne į politinį užribį nueinančią Darbo partiją.

Išrinktasis meras Saulius Grinkevičius tiki, kad į Tarybą išrinktos socialdemokratės pasirinks daugumos kraštiečių pasitikėjimą pelniusio mero komandą, o ne į politinį užribį nueinančią Darbo partiją.

Daugumos Kėdainių rajono gyventojų sprendimu naujuoju meru išrinktas Saulius Grinkevičius neslepia, kad laukia į Tarybą išrinktų socialdemokračių sprendimo, su kuo jos pasiryžusios artimiausiu metu dirbti: ar su žmonių pasitikėjimą pelniusiu išrinktuoju meru ir jo suburta komanda, ar į politinę užmarštį nueinančiais Darbo partijos atstovais.
Išrinktasis meras Saulius Grinkevičius porinkiminio laiko tuščiai neleidžia, jis buria koaliciją, tikisi sutelkti valdančiąją daugumą ir taip ilgus metus Kėdainius valdžiusią Darbo partiją nustumti į visišką politinį užribį.
„Kėdainiečiai, tiesiogiai rinkdami merą, pasakė, kad jiems Darbo partija per 17 metų nusibodo. Jie nori kitų politikų, nori permainų“, – sakė S. Grinkevičius.
Išrinktojo mero teigimu, suburti valdančiąją daugumą Kėdainių rajono savivaldybės taryboje – nemažas iššūkis. Darbiečiai, gavę 13 mandatų iš 27 Taryboje, bando savo pusėn patraukti du mandatus gavusius socialdemokratus ir merą su jo komanda palikti opozicijoje.
Šiuo metu S. Grinkevičiaus blokas turi 12 iš 27 balsų būsimojoje Kėdainių taryboje. Tai – šeši Laisvės sąjungos atstovai, bei liberalai, valstiečiai-žalieji ir konservatoriai, rinkimuose iškovoję po du mandatus.
„Mūsų keturių partijų koalicija yra pasirašiusi bendradarbavimo sutartį. Buriame darbo grupę, kuri derina programą, kalbasi apie būsimus planus ir darbus“, – teigė S. Grinkevičius.

2 komentarai

  1. pikts

    Tikiu S. Grinkeviciumi, bet, kad ir kiti bus normalus abejoju…. vaivorystinej koalicijoj prasides nesamones. S. Grinnkevicius nori gero, bet su senais krienais nieko nepadarysi, juk tie patys konsevai su „labai paprastai“ kiek jau metu valdzioje? mes norim permainu, norim liberalu, o ne konservatoriu VEL.

    Atsakyti
  2. Iš tikrųjų

    Siekdami patekti į valdžią kiekvienas akcentuoja, kad eina dirbti Lietuvai, žmogui. Ypač darbo partija labai jau įsikandusi šį teiginį. Tačiau tikrumoje , atėję ima peštis tarpusavy visų partijų atstovai, kaip kokie nedrausmingi paaugliai. Nėra čia reikalo kaltinti tik konservatorius. Pagrindinis tikslas, kad tik užgriebti daugiau sau naudos.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.