Reaguodama į Lietuvoje susidariusią situaciją ir žinant su kokiais iššūkiais kasdien susiduria medicinos darbuotojai, kurie su koronaviruso pandemija kovoja neturėdami net tinkamų apsisaugojimų priemonių, Kėdainių bendrovė „Daumantai LT“ skyrė finansinę paramą mūsų krašto gydymo įstaigoms – Kėdainių ligoninei ir Pirminės sveikatos priežiūros centrui (PSPC).


„Medikai šiandien yra ta mūsų visuomenės dalis, kurie su pasauline pandemija kovoja priešakinėse linijose, todėl tiek valdžios institucijų, tiek verslo pareiga prisidėti prie jų darbo sąlygų gerinimo. Tik nuo jų darbo priklauso mūsų visų sveikata ir gyvybė“, – sako bendrovės „Daumantai LT“ vadovas Saulius Grinkevičius.

Pasak jo, visi šiandien puikiai matome, kad medikų darbui nesugebėta užtikrinti tinkamų darbo sąlygų, todėl verslas privalo labiau prisidėti prie šios situacijos suvaldymo.

„Todėl noriu kreiptis į visas Kėdainių krašto socialiai atsakingas įmones ir paraginti prisidėti suteikiant paramą tiems, kurie šiandien kovoje su koronaviruso pandemija yra priešakinėse linijose. Nuo mūsų sąmoningumo priklauso, kaip mūsų šalis sugebės susidoroti su šiuo didžiuliu ir labai pavojingu iššūkiu“, – pabrėžė S. Grinkevičius.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.