Iki naujų rinkimų į vietos savivaldą likus kiek daugiau nei metams aiškėja, kad kėdainiečius suviliojęs ir į valdžią patekęs V. Tamulio vardu pavadintas judėjimas skyla, keičia veidą ir vardą. Skiriasi valdančiųjų frakcijos rajono savivaldybės taryboje bendražygių mero Valentino Tamulio ir vicemero Pauliaus Aukštikalnio keliai.

Praėjusį savaitgalį įvykus dar vienos Lietuvos partijos, vedamos Sauliaus Skvernelio, steigiamajam suvažiavimui, paaiškėjo, kad steigėjų sąraše – nemažai kėdainiečių. Jų vedlys į S. Skvernelio glėbį – Kėdainių rajono savivaldybės vicemeras.

P. Aukštikalnis neslepia kalbinantis visus savivaldybės tarybos narius jungtis prie jo, o meras neneigia galįs pasukti su kita politine partija.

„Kėdainių mugei“ P. Aukštikalnis teigė, kad partija dar neįregistruota, partijos skyriaus Kėdainiuose nėra. Į visus pateiktus klausimus vicemeras atsakė labai abstrakčiai, o paklaustas, kodėl kartu nebuvo judėjimo lyderio V. Tamulio pastebėjo, kad judėjimo pirmininkas yra jis, o ne meras.

Savo sprendimą jungtis prie S. Skvernelio partijos vicemeras pavadino apgalvotu žingsniu, tačiau detaliau apie šį savo sprendimą ir jo priežastis nekalbėjo. Į klausimą, ar Kėdainių rajono taryboje bus įsteigta nauja frakcija, atsakė taip pat trumpai: „Pagyvensim – pažiūrėsim.“

Paklaustas, ką galvoja apie šią situaciją, V. Tamulis teigė esąs tik eilinis visuomeninio judėjimo, kurio pirmininku yra P. Aukštikalnis, narys ir savo įžvalgomis nepasidalino.  

Tiesa, kalbinimui jungtis prie S. Skvernelio partijos meras teigė nepasidavęs. Tačiau paklaustas, ar tiesa, kad jis sukąs link socialdemokratų partijos, to nepaneigė ir po ilgokos pauzės ištarė: „Šiandien negaliu pasakyti nei taip, nei ne. Negaliu nei paneigti, nei patvirtinti.“

„Kėdainių mugės“ inf.

Panašios naujienos