Balandžio 20 d. 17.00 val. Kėdainių rajono savivaldybės administracijos ir Kėdainių miesto seniūnijos darbuotojai prie iniciatyvos „Darom kartu“ prisidės Aplinkosaugos iniciatyvų organizacija „MES DAROM“ kviečia vienytis visus gamtos mylėtojus ir burtis į aplinkos puoselėjimo iniciatyvas.

Numatytos tvarkyti šios vietos:

1. Buvusio aerodromo teritorija:

šalia Varkolių g. važiuojant nuo Elevatoriaus g. link šaudyklos;

Varkolių g. posūkis miške už šaudyklos važiuojant nuo buvusio aerodromo;

Varkolių g. posūkis važiuojant nuo šaudyklos;

Elevatoriaus g. pravažiavimas šalia geležinkelio pervažos.

2. Kėdainių miesto parkas prie minareto.

3. Babėnų šilo teritorija.

Internetinėje svetainėje www.mesdarom.lt sukurta pirmoji Lietuvoje darnumo iniciatyvų platforma „Darom kartu“, kurioje visi norintys gali registruoti savo organizuojamą aplinkosauginę iniciatyvą, atrasti galimybių savanoriauti ir dalintis įkvepiančiomis tvaraus pokyčio istorijomis.

Iniciatyvų yra daug, nes atrandama vis kūrybiškesnių būdų prisidėti prie aplinkos puoselėjimo – detalesnė informacija skelbiama platformoje „Darom kartu“, o aplinkos puoselėjimo projektų sąrašas vis pildomas.

Platforma „Darom kartu“ skirta dalintis ne tik planuojamomis iniciatyvomis, bet ir įgyvendintų projektų istorijomis, taip pozityviu pokyčiu užkrečiant kitus. Organizatoriai skatina neapsiriboti aplinkos švarinimo ar medžių sodinimo istorijomis, pasitelkti kūrybiškumą ir taip plėsti suvokimą apie aplinkosaugą ir tvarumą.

Kėdainių rajono savivaldybės administracija Jus kviečia planuoti aplinkosaugos, tvarumo iniciatyvas ir jas registruoti platformoje „Darom kartu“, o jei jau esate įgyvendinę aplinkosauginių projektų – pasidalinti jų istorijomis ir įkvėpti darniam pokyčiui kitus.

Apie Jūsų planuojamas aplinkosaugos, tvarumo iniciatyvas ir (ar) jau įgyvendintus aplinkosauginius projektus būtinai informuokite Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir aplinkosaugos skyrių, tel. 8 347 20503, arba el.p. gintare.kozins@kedainiai.lt

Iniciatyvų platforma veiks ištisus metus internetinėje svetainėje www.mesdarom.lt.

Pagal Kėdainių r. savivaldybės inf.

(Kėdainių r. savivaldybės nuotr.)