Praleisti vakarą gamtoje skambant muzikai – tokią galimybę kėdainiečiams siūlo trio „Primavera“, parengęs programą „Kelionė aplink pasaulį“. Į šią nuostabią kelionę su kolegėmis muzikantėmis kvies kėdainietis akordeonininkas Povilas Neliupšis. Koncertas miesto parke bus nemokamas.

Plačiau apie atlikėjus

Trio „PRIMAVERA“ – Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje susibūręs jaunųjų talentų kolektyvas, kurio nariai 2021 metais tapo projekto „Muzika visiems“ stipendininkais, todėl jaunieji muzikos profesionalai nuolat keliauja po Lietuvą ir dovanoja žmonėms savo atliekamą muziką.

Trio „Primavera“ įkūręs Povilas NELIUPŠIS, akordeonininkas – Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos absolventas, šiuo metu studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Povilas Lietuvos vardą garsino tarptautiniuose konkursuose Latvijoje, Lenkijoje, Italijoje, Kroatijoje, Bosnijoje ir Hercogovinoje, Šveicarijoje, Kinijoje. Šis kėdainietis 2015 metais tapo konkurso „Lietuvos maksimalistai 2015“ pagrindinės stipendijos laimėtoju. Už koncertinę veiklą 2019 metais buvo apdovanotas Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės.

Violončelininkė Vaiva SODAITYTĖ – Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos alumnė. Ji yra daugelio konkursų Lietuvoje, Italijoje bei Bulgarijoje dalyvė bei laureatė. Vaiva taip pat koncertavo Lenkijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kroatijoje, ne kartą grojo solo su Kauno simfoniniu orkestru bei koncertavo tokių kolektyvų, kaip Naujų idėjų kamerinis orkestras (NIKO), VDU kamerinis orkestras, sudėtyje. Šiuo metu Vaiva studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, doc. Edmundo Kulikausko klasėje.

Monika SAPIEGAITĖ – smuikininkė, Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos alumnė, šiuo metu studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje prof. Rūtos Lipinaitytės smuiko klasėje. Monika yra įvairių smuikininkų ir kamerinės muzikos konkursų laureatė. Turėjo galimybę groti solo su Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos simfoniniu orkestru ir Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

Pasiklausyti šių jaunų atlikėjų programos galėsite jau šį vakarą, 19 val. Kėdainių miesto parke. Įėjimas nemokamas.

Parengta pagal organizatorių inf.


„K. m.“ arch. nuotr.