Nori aktyviai praleisti laiką bei daugiau sužinoti apie medijas ir informacinį raštingumą? Kviesk draugus, šeimos narius ar smalsius kolegas spalio 21 d. dalyvauti Lietuvos bibliotekų organizuojamame masiniame medijų ir informacinio raštingumo – MIRKT – orientaciniame žygyje „Taigi viską žinau…“ , kuris vyks ir Kėdainių M. Daukšos viešojoje bibliotekoje“, – kviečia organizatoriai.

Žygiui reikalingos priemonės: telefonas, internetas, rašymo priemonės.

Atvykę į biblioteką gausite savo apylinkės maršrutą, kurį įveiksite per 2–3 val. bei internetinės svetainės nuorodą, kurioje atsidarys medijų ir informacinio raštingumo klausimai.

„Orientacinio žygio dalyviai turės išsiaiškinti vietas, kurias turės aplankyti, ir nuvykę į jas turės rasti raktažodį (tai gali būti pavadinimas, skaičius, pastatas, daiktas, objektas). Visi raktažodžiai rašomi mažosiomis raidėmis, o jei raktažodis yra iš dviejų žodžių, skaičių ar simbolių, jie visi turi būti sujungti, tarpų palikti negalima. Raktažodį reikės įvesti į telefone atsiųstą nuorodą. Jei raktažodis bus teisingas, bus atidarytas klausimas apie medijų ir informacinį raštingumą. Atsakymą reikės įrašyti į žygio pradžioje gautą atsakymų lapą. Jei atsakymo nežinosite, jo galėsite ieškoti internete.

Dalyvavimas žygyje yra susijęs su žmogaus fizinių galimybių išbandymu, tad būkite pasiruošę. Jaunesni nei 18 metų asmenys registruodamiesi turi nurodyti, ar yra gautas tėvų ar globėjų sutikimas arba, kad juos žygio metu lydės suaugusieji.

Dalyviai turi pasirūpinti tinkama apranga ir avalyne bei žygio metu laikytis viešosios tvarkos, kelių eismo ir kitų galiojančių taisyklių. Žygyje galite dalyvauti ir su savo augintiniais“, – teigia organizatoriai.

Norintys dalyvauti kviečiami užsiregistruoti: https://bit.ly/mirkt-zygis

Dar daugiau informacijos rasite: https://mirkt.bibliotekavisiems.lt.

Orientacinio žygio dalyvių laukia rėmėjų įsteigtos dovanos.

Parengta pagal organizatorių inf.