Šėtos bendruomenė įspėja, kad pastaruoju metu ypač suaktyvėjo piktadariai, kurie jau spėjo apgauti keletą senjorų. Todėl visi prašomi perspėti savo ypač vyresnio amžiaus artimuosius, kad šie būtų budrūs.


Jau žinoma, kad prisistatęs policijos pareigūnu vyriškis, senjorams telefonu pasakoja, jog pensijas išmokėję Lietuvos pašto darbuotojai išdalino padirbtas eurų kupiūras, todėl policijos pareigūnai atvyks į namus ir patikrins turimus banknotus.

Po pokalbio telefonu į gyventojų namus prisistatydavo neuniformuotas vyras, kuris parodydavo pažymėjimą ir paprašydavo pateikti turimus euro banknotus.

Vyras paėmęs pinigus pasakydavo, jog eina į automobilį pasiimti pinigų tikrinimo aparatą ir nebegrįždavo.

Primename, kad policijos pareigūnai nevaikšto pas gyventojus į namus ir netikrina euro banknotų. Nėra tokių institucijų, kurios užsiimtų tokiais patikrinimais jūsų namuose.

Pareigūnai pataria: neįsileiskite nepažįstamų žmonių į namus, neatidarykite durų asmenims, kurie prisistato įvairių tarnybų darbuotojais, agentais ar kitais specialistais.

Nereikia duoti pinigų nepažįstamiems asmenims. Jeigu kyla nors mažiausias įtarimas, kad jums skambina ar į jūsų namus atėjo sukčius, nedelsdami skambinkite bendruoju pagalbos numeriu 112 ir informuokite policiją.

Panašios naujienos