Šiųmetėje „Atžalyniečio“ šventėje „Metų juoko“ titulas teko Nedui Stankevičiui.

Šiųmetėje „Atžalyniečio“ šventėje „Metų juoko“ titulas teko Nedui Stankevičiui.

Kiekviena mokykla turi savų tradicijų. Visose ugdymo įstaigose per mokslo metus surengiama dešimtys rimtų – mokomųjų, šviečiamųjų renginių. Tačiau jaunimas, o kartu ir jų mokytojai negali gyventi be pramogų. Kaip jas organizuoti ir kaip pasidaryti švenčių, dažniausiai sprendžia patys mokiniai.

Jau šeštus metus „Atžalyno“ gimnazijoje vyko gimnazistų apdovanojimai. Anksčiau jie vadinosi „Atžalyno“ talentai, vėliau – „Atžalyno balsas“, o šiais metais – „Atžalynietis 2015“.

Renginio metu tradiciškai buvo apdovanoti gimnazistai, kurie laimėjo įvairias linksmas ir šmaikščias nominacijas.

,,Metų atradimu“ ir ,,Metų talentu“ pripažintas Valentas Abarius, „Metų juoko“ titulas teko Nedui Stankevičiui, „Metų sportiškiausiais“ paskelbti Agnė Sruogytė ir Medas Kuprijanovas, „Metų judesio“ laureatės vardas suteiktas Agotai Ščiukaitei, o ,,Metų balandėliais“ paskelbti Justė Valatkaitė ir Nedas Andrišiūnas.

Fotografijų konkurso ,,Aš ir mano išmanusis“ nugalėtoju tapo Saimonas Lukošius.

Naujos nominacijos „Metų lankomumas“ laureate paskelbta ir apdovanota dvyliktokė Vyginta Statkevičiūtė, kuri šiais mokslo metais nepraleido nė vienos pamokos.

Renginio metu gerą nuotaiką dalijo sportiški šokėjai.

Renginio metu gerą nuotaiką dalijo sportiški šokėjai.

Gerą nuotaiką mokimas ir mokytojams šioje nuotaikingoje šventėje skleidė šokių grupės RIO MIX, 3D, Beat KillaZ, dainavo Vakarė Urbaitė, Valentas Abarius. Renginio organizatoriai nuoširdžiai dėkoja rėmėjams: gimnazijos direktoriui Gintarui Petruliui, „Iškabų cechui“ už plakatą; už gėles – Gražinai Juodaugienei, R. Merkelienės įmonei „Gėlės Jums“; sporto klubams „X-Forma“ ir „Fenix Gym“; grožio sudijai ,,Kielė”, Vidui Minskui, atstovaujančiam „Stihl“ firmą Kėdainiuose, UAB ,,Legrita“, UAB ,,SMART TRADING ir kitiems.

Panašios naujienos