Kai pasaulyje tvyranti įtampa kelia susirūpinimą, o slogi nuotaika aplanko daugelį iš mūsų, norime pakviesti šiek tiek pabėgti nuo kasdienybės, atitrūkti nuo naujienų srauto bei praskaidrinti mintis šviesiomis emocijomis. Šiomis dienomis ypač svarbu gyventi mums įprastu ritmu todėl kviečiame visus jau kovo 26 dieną į Kėdainių Didžiosios Rinkos aikštę, į kurią atvyks gausi ir linksma Kazimierinių kermošiaus mugė.

Čia atkeliaus prekybininkai iš visos Lietuvos ir atveš pačių įvairiausių gaminių: gomurį lepinančių maisto produktų, tautodailininkų ir amatininkų rankdarbių, dizainerių kūrinių. Taip pat gerą nuotaiką mugės lankytojams kurs energingas muzikantų duetas „Turgaus taburetė“.

Smalsaujantiems, ką galės rasti mugėje, kelios iš daugybės prekių: gurmaniški užkandžiai, rūkyti šamai, naminiai sūriai, natūralūs kaimiški mėsos gaminiai, šviežia duona, pyragai, sausainiai, pasvalietiška gira, vegetariški užkandžiai, turkiški saldumynai, chalva ir alyvuogės.

Tačiau mugėje lankytojus vilios ne tik maisto produktai ir viską apie juos išmanantys pardavėjai, bet ir dizaineriai, kurie pristatys stilingus drabužiais, papuošalus ir aksesuarus tiek suaugusiems, tiek ir mažiesiems mugės svečiams.

Visi, norintys paremti Lietuvos tautodailininkus ir amatininkus, galės tai padaryti įsigydami  odos, medžio, vaško ir lino gaminių, bei, žinoma, neatsiejamo artėjančių Velykų atributo -spalvingų rankų darbo verbų.

Tad nepraleiskite progos apsilankyti ir įsigyti geriausia, ką Kazimierinių kermošiaus mugėje gali pasiūlyti Lietuvos prekybininkai, tautodailininkai ir dizaineriai.

Mugė vyks nuo 10 iki 18 valandos Didžiosios Rinkos aikštėje.

Mugėje bus filmuojama ir fotografuojama.

Mugę organizuoja www.mugiucentras.lt