Jau šį šeštadienį Kėdainiuose viskas virs tikra pavasario švente! Balandžio 21 dieną Kėdainius aplankys ypatingas tradicinis ,,Jurginių kermošius’’.

Kasmet organizuojamas renginys kaip įprasta nusidrieks Senosios Rinkos aikštėje, kur miesto svečius ir gyventojus pasitiks beveik 100 prekybininkų iš įvairiausių šalies kampelių. Nuo 9 iki 15 valandos vyksiančioje mugėje sutiksime: ūkininkus, sodininkus, tautodailininkus, amatininkus ir kitus įvairiausius gamintojus. Lankytojų lauks pramogos ir organizatorių rengiamos staigmenos.

Nuo lietuviško maisto iki mados

Įsigyti sodinukų, daigų, sulaukti konsultacijos iš sodininkų ir daržininkų lūpų? Paragauti lietuviškos duonos, pasivaišinti nemokama žuviene? Susitikti su artimu ir pasidžiaugti atgijusia gamta – viskas vienoje vietoje „Jurginių kermošiuje’’! Centrinė Kėdainių aikštė bus kupina visko: šviežiai rūkytos mėsos, žuvies gaminių, natūralios duonos, kepinių, dekoratyvių augalų, vaismedžių, lauko baldų dirbinių iš medžio, rankų darbo vegetarinių saldumynų, prieskonių, arbatų, medaus džemų, latviškų saldainių, žvakių, keramikos, papuošalų, drabužių ir dar daug visko.

Mugėje – sodo ir daržo naujienos

Tarp gausos mugininkų specialiai išskirta zona – sodinukams, čia bus nestokojama pasirinkimo. Dekoratyviniai lauko augalai, vaismedžiai, vaiskrūmiai, daigai ar sėklos – viską rasite Senosios Rinkos aikštėje balandžio 21 dieną vyksiančiame „Jurginių kermošiuje’’. Čia pat lankytojai bus mielai konsultuojami jiems kilusiais klausimais, sulauks patarimų kaip puoselėti ir prižiūrėti savo sodus ir daržus bei turės galimybę įsigyti dar neturimų sodinukų.

Lankytojams – nemokama karinė košė

Šiemet „Jurginių kermošiaus’’ lankytojai bus ne tik pamaloninti gausia prekių pasiūla, bet ir nustebinti pramogomis. Pirmieji 100 miesto svečių ir gyventojų bus nemokamai vaišinami karine koše, kurią iš karinio automobilio dalins „Army Day’’. Įspūdingas karinis automobilis patrauks visų susirinkusiųjų dėmesį, na o nepatekę tarp pirmojo 100, galės išskirtinį patiekalą – įsigyti ir paragauti.

Specialios pramogos vaikams

Balandžio 21 dieną nuo 9 iki 15 vyksiantis ,,Jurginių kermošius’’ sutrauks ir šeimas. Mažiesiems šventės lankytojams organizatoriai rengia specialias staigmenas. Dėl jų atvyks specialūs švenčių organizatoriai ,,Linksmas lagaminas’’. Patyrusi animatorių komanda kartu su vaikais žais, pieš ir spalvins. 

Negana to, vaikus sutrauks ir atvežta karuselė, batutai bei vykdomos loterijos. Pirmieji 10 lankytojų pasakę ,,Myliu Kėdainius’’ gaus proga karusele pasisupti nemokamai! Tad kviečiame mugėje lankytis nuo ryto ir sulaukti nemokamų pramogų.

Jau šį šeštadienį „Jurginių kermošius’’ nuo 9 iki 15 val visų lauks Senosios Rinkos aikštėje, Kėdainiuose.

Daugiau informacijos apie renginį ir registracija norintiems prekiauti: festivus.lt +370 670 42441.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.