Nuo kovo 1 dienos kėdainiečiai, senjorai ir neįgalieji kviečiami registruotis ir tapti Kėdainių kultūros centro projekto „Gyvenimo spalvos“ dalyviais.


Ką veiksite?

Pasak Kėdainių kultūros centro redaktorės Daivos Burinskytės-Valdmonės, nuo vasario mėnesio Kėdainių kultūros centras pradėjo vykdyti ilgalaikį projektą „Gyvenimo spalvos“, kuris skirtas senjorams ir neįgaliesiems.

„Viso projekto įgyvendinimo laikotarpis – trisdešimt mėnesių. Senjorams ir neįgaliesiems bus siūlomos edukacinės ir sociokultūrinės veiklos“, – teigė D. Burinskytė-Valdmonė.

Į projektą užsiregistravę kėdainiečiai 24 mėnesius dalyvaus šiose edukacijose: dailės ir vizualiųjų menų, aiškaus ir paveikaus kalbėjimo, renginių programos kūrimo nuo idėjos iki įgyvendinimo, renginio organizavimo dirbtuvės, lietuvių kultūros vakarai. Taip pat siūlomos gėlių ir dekoratyvinių augalų sodinimo ir priežiūros edukacijos.

Edukaciniai užsiėmimai prasidės šių metų spalį ir vyks 24 mėnesius.

Veiklas vykdys Kėdainių kultūros centro darbuotojai, Kėdainių rajono neįgaliųjų draugijos nariai, samdyti lektoriai.

Dvylika išvykų

„Iš sociokultūrinių veiklų, truksiančių trisdešimt mėnesių, paminėčiau kino filmų po atviru dangumi seansus, bendrus renginius su Raseinių rajono senjorais, kuriančiais eiles ir prozą, pažintines išvykas ir edukacijas, šokius senjorams ir neįgaliesiems – romansų vakarus, patirties dalijimąsi gaminant lietuvišką maistą. Pažintinių išvykų ir edukacijų turėsime net dvylika“, – vardijo D.  Burinskytė-Valdmonė.


Ribotas skaičius

Nuo kovo 1 d. iki kol bus surinktas reikiamas dalyvių skaičius – 81 asmuo, kėdainiečiai kviečiami registruotis į projekto „Gyvenimo spalvos“ veiklas.

Kreiptis dėl registracijos reikėtų el. p. reklamakkc@gmail.com arba darbo dienomis ir valandomis ateiti į Kėdainių kultūros centrą.

Registruojantis reikės pateikti pensininko arba neįgaliojo pažymėjimą, užpildyti standartinę anketą. Projekto dalyviai neprivalo dalyvauti visose veiklose, jie galės pasirinkti užsiėmimus pagal grafiką.

„Veiklose bus galima dalyvauti visus trisdešimt mėnesių, jeigu žmogus norės, galės anksčiau pasitraukti iš projekto“, – aiškino D. Burinskytė-Valdmonė.

Keturi partneriai

Kėdainių kultūros centro įgyvendinamo projekto „Gyvenimo spalvos“ partneriai – Jonavos kultūros centras, Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka, Lietuvos pensininkų sąjunga „Bočiai“ Kėdainių rajono bendrija, Kėdainių rajono neįgaliųjų draugija.

Projektas buvo teiktas į Kėdainių miesto vietos veiklos grupę. Jį finansuoja Europos socialinio fondo agentūra prie Vidaus reikalų ministerijos ir Kėdainių rajono savivaldybės administracija.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.