Kėdainių miesto Parko seniūnaitijos vadovas Ruslanas Linevas tęsia tradicijas tvarkyti ir puoselėti senąjį miesto parką ir jo prieigas. 

Šįkart parko tvarkyti R. Linevas susiruošė apsiginklavęs valtimi, kad galėti iš tvenkinio ištraukti sumestas šiukšles.

Šįkart parko tvarkyti R. Linevas susiruošė apsiginklavęs valtimi, kad galėti iš tvenkinio ištraukti sumestas šiukšles.

„Parku ir jo prieigomis rūpinuosi, nes man tos vietos yra brangios. Gyvenu netoli, dažnai į parką einu pasivaikščioti ar pabėgioti. Skaudu matyti, ten išmėtytas šiukšles. Nuo žemės jas surinkti nėra problemų, daug prasčiau, kai šiukšlės metamos į tvenkinį. Tačiau tokiam elgesiui yra ir paaiškinimas – parke nėra šiukšliadėžių, tad kai kurie nešeimininkiški piliečiai paprasčiausiai nesivargina nebereikalingų daiktų pasiimti su savimi. Jei suvalgė traškučius ir išgėrė gėrimus, tai ten pat ir palieka tuščias pakuotes. Vėjas šiukšles netrunka išnešioti. Nenoriu taikytis su tuo, jog tenka gyventi tarp atliekų“, – savo iniciatyvą paaiškino R. Linevas. Jo teigimu, viską reikia pradėti nuo savęs: jei visi lauks, kol kažkas kažką padarys, taip galima ir nesulaukti nieko.
R. Linevo teigimu, miesto seniūno pavaduotojas Algirdas Krivičius gana geranoriškai pažiūrėjo į seniūnaičio norą išvaduoti parką nuo šiukšlių. „Miesto šeimininkas man į pagalbą davė šešis padėjėjus. Jie ne tik padeda iš vandens ištraukti šiukšles, bet jas renka ir pakrantėse bei tarp medžių. Nuolat kartoju, kad žmogus be gamtos yra niekas. Todėl privalome ją tausoti ir saugoti. Būkime tikri savo krašto šeimininkai. Ne tik nenumeskime bet kur šiukšlių, bet radę jų nepatingėkime pasilenkti, paimti ir nunešti iki šiukšlių dėžių“, – būti pilietiškais ragina įvairių akcijų ir projektų iniciatorius R. Linevas.
Parko seniūnaitis su pagalbininkais iš vandens ištraukė keletą automobilių padangų, kelis maišus pririnko plastiko pakuočių bei stiklo butelių.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.