Rugsėjo 12 dieną Josvainių socialiniame ir ugdymo centre surengta tradicinė „Šeimos šventė“ senelių globos namų gyventojams. Renginio metu pašventintas naujas globos namų kiemo erdvę papuošęs kūrinys – Švč. Mergelės Marijos skulptūra.

Oras šventei pasitaikė dėkingas – šviečiant saulutei, kelios dešimtys senelių globos namų gyventojų ir juos aplankę artimieji bendraudami laiką leido lauke, žalumoje tarp gėlynų ir medžių. Puikią nuotaiką palaikė globotiniams ir jų artimiesiems koncertavęs Josvainių kultūros centro Pernaravos skyriaus Langakių mišrus vokalinis ansamblis „Langsva“. Ansamblio vadovas – Zenonas Brazinskas.

Šventės metu laukė ypatingas įvykis – centro bendruomenei ir svečiams pristatytas Josvainių senelių globos namų aplinką papuošęs prasmingas kūrinys. Švč. Mergelės Marijos skulptūra, kurios autorius – skulptorius Romas Talačka iš Kupiškio, yra dovana senelių globos namams. Ją testamentu padovanojo išeivijos lietuvė Jadvyga Kotovas, o Josvainių senelių globos namus atrinko testamento vykdytoja.

„Testamento vykdytoja mus susirado ir pranešė apie tokią dovaną, tai buvo didelis ir džiaugsmingas siurprizas. Skulptūros iškalimu ir pastatymu pasirūpino testamento vykdytojai, mums tereikėjo dovaną priimti. Tai nuostabi dovana, seneliams labai reikalinga ir prasminga. Seneliai, kurie negali nueiti į bažnyčią, prie jos meldžiasi“, – pasakojo Josvainių socialinio ir ugdymo centro direktorė Erika Markova.

Renginio metu skulptūrą pašventino ir gražius linkėjimus centro bendruomenei išsakė Josvainių Visų Šventųjų parapijos klebonas – kun. Edvinas Rimavičius.

Josvainių socialinio ir ugdymo centro nuotraukos

Panašios naujienos