Mokytoja R. Jucienė (centre) džiaugėsi, kad profesinio rengimo mokiniams ši išvyka į Josvainius tapo puikia galimybe pasipraktikuoti. O ir patiems seneliams tai buvo puiki pramoga!

Mokytoja R. Jucienė (centre) džiaugėsi, kad profesinio rengimo mokiniams ši išvyka į Josvainius tapo puikia galimybe pasipraktikuoti. O ir patiems seneliams tai buvo puiki pramoga!

Josvainių socialiniame ir ugdymo centre ketvirtadienį čia globojamiems seneliams atsidarė tikras grožio salonas. Rugsėjo 9-ąją yra švenčiama Tarptautinė grožio diena, tad šia proga centro darbuotoja Živilė Būdienė į įstaigą pasikvietė Kėdainių profesinio rengimo centro kirpėjo specialybės besimokančius antrakursius.

Jaunuoliai atidžiai ir kruopščiai seneliams darė ne tik naujas šukuosenas, bet moterims koregavo antakius bei lakavo nagus!

Mūsų centro studentams ši išvyka į Josvainius – puiki galimybė pasitobulinti savo įgūdžius. Vaikams tai – labai gera praktika, jie noriai sutiko čia atvykti. Antrakursiai jau turi pakankamai teorinių žinių, įgytų pamokų metu. O čia gyvena seni, mažai vaikštantys seneliai, tad labai smagu tokiu būdu praskaidrinti jų kasdienybę“, – sakė specialybės mokytoja Rita Jucienė.

Pasak jos, seneliai ypatingų reikalavimų neturėjo, tačiau visus juos, bent minimalius, būsimieji kirpėjai stengėsi įgyvendinti su kaupu. Tiesa, viena senjora, buvusi mokytoja, pageidavo ne tik naujos šukuosenos, bet ir gražių, padažytų antakių bei dailaus manikiūro!

Josvainių socialinio ir ugdymo centro darbuotoja Ž. Būdienė buvo girdėjusi, kad panašios akcijos kitose socialinėse įstaigose jau buvo vykdomos, tad ji nusprendė visą grožio saloną pasikviesti ir į Josvainius.

Labai džiaugiuosi, kad Profesinio rengimo centro direktorius Dangiras Kačinskas noriai sutiko mums pagelbėti, ačiū tariu ir šio centro mokiniams bei mokytojai. Seneliai su dideliu entuziazmu sutiko pasigražinti. Tikiuosi, kad ši akcija taps tradicine“, – šypsojosi moteris.

Seneliai kantriai laukė savo eilės, o kelių jų pasiteiravus, ar kada nors iki šiol teko būti grožio salone ir pasigražinti, jie purtė galvas: „Ne, neteko“.

Profesinio rengimo centro mokinių ir darbuotojų dėka, Tarptautinė grožio diena Josvainiuose seneliams tapo žymiai gražesnė!

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.