Kėdainių senamiestis atgyja! Švęsti pavasarį ir gyvenimą kviečia Didžiojoje gatvėje duris atvėrusi nauja parduotuvė „Gėlių oazė“, kurioje rasite ne tik gėlių, puokščių visoms progoms, skoningų interjero detalių, bet ir idėjų, kaip maloniu dėmesiu pradžiuginti artimą žmogų.

Padės pradžiuginti

Subtili, elegantiška ir kvapni gėlių salelė įsikūrė netoli miesto rotušės. „Gėlių oazės“ įkūrėja – kraštietė Violeta Galinienė šypsosi, kad pribrendo laikas iš savo dirbtuvėlių, įkurtų namo rūsyje, palypėti laipteliu aukščiau. Namai tapo per ankšti, per porą veiklos metų susiformavo nuolatinių klientų ir partnerių ratas. Tad šiandien „Gėlių oazės“ kolektyvas pasirengęs patarti ir įgyvendinti kraštiečių užsakymus visoms progoms.

Skoningais floristės rankų kūriniais, šventės dekoro paslaugomis liks patenkinti tiek užsukusieji į jaukią parduotuvę skubios gėlių puokštės ar dovanos, tiek iš anksto planuojantys šventę ar malonią staigmeną artimam žmogui.

 „Mūsų parduotuvėje rasite skintų gėlių, puokščių, dirbtinių augalų ir gėlių kompozicijų, stabilizuotų ir vazoninių augalų, įvairiausių vazų, vazonų, žvakių, žvakidžių, namų kvapų, rėmelių fotografijoms – viso to, kas sukurs jaukesnę Jūsų namų ar darbo aplinką. Taip pat priimame individualius užsakymus ir įgyvendiname visus Jūsų pageidavimus, pasirūpiname visomis pristatymo smulkmenomis“, – šypsodamasi vardija „Gėlių oazės“ įkūrėja floristė Violeta Galinienė.

„Gėlių oazės“ įkūrėja Violeta Galinienė (viduryje) su partnerėmis Indre Samukėniene (kairėje) ir Liudmila Kolojanskiene. (Aida Sindaravičė Photography nuotr.)

Viliojantys pasiūlymai

Ji džiaugiasi, kad gali padėti ne tik Kėdainiuose, bet ir svetur gyvenantiems kraštiečiams nudžiuginti artimus žmones. Gėlių puokščių pristatymo paslauga labai populiari, ypač artėjant gražiausiai pavasario šventei – Motinos dienai. „Pradėjusi floristės ir švenčių dekoratorės veiklą prieš porą metų, greitai pastebėjau, kad žmonės savo artimuosius nori pradžiuginti ir saldžia dovana. Todėl džiaugiuosi galėdama pristatyti savo partnerę – „Naminio pyrago“ įkūrėją Indrę Samukėnienę, kuri gamina tobulo grožio ir skonio tortus, desertus, keksiukus. Tad užsakydami gėles kartu galite savo artimą žmogų maloniai nustebinti ir gardžiomis vaišėmis“, – pasakoja V. Galinienė.

Artėjančios Motinos dienos, kuri minima pirmąjį gegužės sekmadienį, proga siūloma užsisakyti gėlių puokštę ir saldžią dovaną, o atsiimti visa tai parduotuvėje „Gėlių oazė“ sutartu laiku. „Gėlių oazės“ kolektyvas taip pat gali pasirūpinti pristatymu.

Nors „Gėlių oazės“ įkūrėja kviečia užsakymus pateikti iš anksto, paskambinus telefono numeriais +370 61682899 arba +370 68144734, ji stengiasi, kad kasdien parduotuvėje būtų viena kita pagaminta laisva gyvų gėlių puokštė. „Gėlių oazėje“ galima taip pat pateikti užsakymą dekoruoti šventės aplinką.

Kokybė ir subtilumas

„Komponuodama gėlių puokštes ypatingą dėmesį skiriu augalų kokybei, spalvų ir atspalvių dermei, taip pat progai ir jos paminėjimo vietai, išsiaiškinu klientų pageidavimus ir skonį. Vieniems žmonėms nesvarbu, kokią puokštę sukurs floristas, kiti išsako labai konkrečius pageidavimus. Pati labiausiai mėgstu švelnius, pastelinius atspalvius, tačiau žmonės pageidauja ir ryškesnių, sodresnių spalvų, tad iš tiekėjų pasirūpinu įvairių spalvų gėlėmis. Beje, vis dažniau sulaukiame užsakymų sukurti puokštes vyrams. Na, o šį pavasarį vyraujančios madingos gėlės – bijūnai ir vėdrynai“, – aprodydama skoningai įrengtą „Gėlių oazės“ erdvę, pasakoja šeimininkė.

„Gėlių oazės“ veikloje sukasi ne tik ji, bet ir pagalbininkė Aistė Pupininkaitė, kuri rūpinasi viešinimu socialiniuose tinkluose ir pardavimais. Logotipą sukūrė viena iš „Gėlių oazės“ partnerių Liudmila Kolojanskienė, kuri atsakinga už spaudos darbus šventėms. Taip pat padeda marti Dovilė Galinienė, dukra Viktorija  Belašovienė, žentas Andrius Belašovas, sūnus Valentinas Galinis ir, žinoma, vyras Vilmantas.

„Esu laiminga, kad dirbu širdžiai mielą kūrybinį darbą. Jame niekada negali sustoti, visą laiką turi judėti pirmyn, semtis žinių, mokytis, domėtis naujovėmis ir tendencijomis, nes ir klientai nori vis kažko naujesnio, įdomesnio, originalesnio“, – pasakojo Violeta Galinienė, kviesdama užsukti į „Gėlių oazę“, įsikūrusią pačioje Kėdainių senamiesčio širdyje, šalia Didžiosios Rinkos aikštės, Didžiojoje g. 1.

Parduotuvėje rasite ne tik gėlių, puokščių visoms progoms, bet ir skoningų interjero detalių. (Aida Sindaravičė Photography nuotr.)

Darbo laikas: pirmadieniais–penktadieniais nuo 10 iki 18 val., šeštadieniais – nuo 10 iki 15 val. Skambinti galite ir ne darbo valandomis tel. +370 616 82 899. „Gėlių oazę“ rasite ir socialiniuose tinkluose „Facebook“, „Instagram“.

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.