Paskutiniajame Saugaus eismo komisijos posėdyje daug diskusijų kilo dėl eismo saugumo senamiestyje.

Šioje vietoje greitu laiku atsiras pėsčiųjų perėja.

Šioje vietoje greitu laiku atsiras pėsčiųjų perėja.

Gyventojų prašymu, jau artimiausiu metu Senojoje gatvėje ties Didžiąja gatve bus įrengta pėsčiųjų perėja. „Ta vieta yra gausiai vaikštoma pėsčiųjų. Tikrai labai geras pastebėjimas, kad Senojoje gatvėje reikia perėjos. Ji bus įrengta artimiausiu metu. Mums rūpi kėdainiečių saugumas, tad tokiems dalykams lėšų netaupome“, – sakė miesto seniūnas Valentinas Tamulis.

Miesto seniūnas komisijai teikė ir prašymą pastatyti kelio ženklą „Pagrindinis kelias“ Josvainių gatvėje ties susikirtimu su Didžiąja gatve. „Kadangi Didžioji gatvė paskelbta pėsčiųjų zona ir ja labai retai važiuoja transportas, tai daugelis labai drąsiai važiuoja Josvainių gatve ir ties Šviesiąja gimnazija įsuka į Didžiąją gatvę. Kiti važiuoja labai atsargiai ir bando vadovautis dešinės rankos taisykle. Vadinasi, toje vietoje buvo šiokio tokio neaiškumo. Ten nebuvo ženklo, kuri gatvė pagrindinė. Dabar nesusipratimų neliks – naujas ženklas išspręs visus nesklandumus – Josvainių gatvė ir išsukimas iš jos į Didžiąją bus pagrindinis kelias“, – sakė miesto seniūnas.

Be to, pėsčiųjų saugumui perėja bus įrengta ir ties „Aušros“ progimnazija Liaudies gatvėje. Ten jos reikėjo, kad kėdainiečiai saugiai galėtų patekti į baseiną.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.