Šią savaitę, kai tik spustelėjo didesnis šaltukas, savivaldybės ugniagesių komandų ugniagesiai Didžiosios Rinkos aikštėje pradėjo auginti ledą.

Šią savaitę savivaldybių ugniagesių komandos ugniagesiai Didžiosios Rinkos aikštėje augina ledą.

Iniciatyvos kėdainiečius vėl pradžiuginti ledu ėmėsi miesto seniūnas Valentinas Tamulis, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Viačeslavas Čerenkovas ir Sporto bei turizmo skyriaus vedėjas Gediminas Misius.

Pasak G. Misiaus, buvo sulaukta ne vieno kraštiečio prašymo mieste įrengti čiuožyklą. „Panašu, kad Kėdainiuose turime čiuožimo ant ledo entuziastų. Kadangi šiųmetė žiema gana nenuspėjama, orai vis mainosi – tai šilčiau, tai šalčiau, vis nerasdavome progų čiuožyklą įrengti. Kai sulaukėme šaltesnių prognozių ilgesniam laikui, kreipėmės į ugniagesius ir sutarėme dėl ledo Didžiojoje Rinkoje išauginimo. Būtų labai gerai, jei vaikai nemindžiotų tik pradėto auginti ledo. Norime, kad jis būtų lygus ir patogus čiuožti. Jei oras ir toliau bus palankus, tai jau savaitgalį kėdainiečiai galės pasimėgauti čiuožinėdami“, – ketvirtadienio popietę sakė G. Misius.

Čiuožykla labiausiai džiaugiasi vaikai.

Panašios naujienos