„Tokių iškilmingų palydų į sezono startą mūsų klubas dar niekada neturėjo. Šįkart mums sėkmės linki net du merai – senosios kadencijos rajono vadovas Rimantas Diliūnas ir futbolui neabejingas naujai išrinktas meras Saulius Grinkevičius. Jie komandai linki kuo daugiau pergalių, tad tikrai negalime nuvilti tokių dvigubų linkėjimų“, – pirmųjų oficialių rungtynių išvakarėse sakė futbolo klubo „Nevėžis“ vadovas Saulius Skibiniauskas.

R. Diliūnas ir S. Grinkevičius „Nevėžiui“ linkėjo kuo daugiau pergalių šiame sezone.

R. Diliūnas ir S. Grinkevičius „Nevėžiui“ linkėjo kuo daugiau pergalių šiame sezone.

„Nevėžis“ šiemet pradeda savo 53-ąjį sezoną, dalyvaudamas įvairiose futbolo lygose. „Šiemet Lietuvos futbolo Pirmoji lyga kaip niekada gausi, dalyvauja net 18 komandų, tad visų mūsų laukia įdomios ir nenuspėjamos pirmenybės“, – pažadėjo Saulius Skibiniauskas.
Ilgametis „Nevėžio“ klubo rėmėjas, išrinktasis meras S. Grinkevičius sakė, kad didžiuojasi kėdainiečiais, kurie nėra abejingi futbolui ir viliasi, kad netolimoje ateityje „Nevėžiui“ pavyks grįžti į pajėgiausiąją lygą: „Aš, kaip rajono vadovas, darysiu viską, kad suburtume kuo didesnį futbolo rėmėjų būrį ir padėtume „Nevėžiui“ grįžti į pajėgiausiąją lygą. Klubas turi puikią komandą, auginasi jaunimą. Galiu tik pagirti „Nevėžio“ vadovus ir trenerius už sistemingą darbą ir pergalių siekį.“
R. Diliūnas Kėdainių futbolininkams palinkėjo kuo daugiau pergalių ir gražių rungtynių.
53-ąjį sezoną „Nevėžis“ pradėjo su nemažomis permainomis – pagrindinę komandą treniruos Darius Urbelionis, „Nevėžio“ garbę gins net trys legionieriai: portugalas Fabio Malheiro Paim, vokietis Dominik Patrik Werling ir brazilas Armando Dos Santos. Į Kėdainius sugrįžo ne vienerius metus Pirmojoje lygoje rezultatyviausiu žaidėju buvęs kėdainietis Aivaras Lyberis. Ekipą papildė marijampolietis Dovydas Lastauskas, panevėžiečiai Gajus Kulbis ir Tadas Markevičius. Pasak klubo vadovo, „Nevėžio“ komandoje puikiai dera patyrę senbuviai ir energingas jaunimas.
Merų palinkėjimai nenuėjo veltui – pirmosiose sezono rungtynėse namuose rezultatu 3:0 „Nevėžis“ įveikė Kretingos „Miniją“. Kėdainiečiams įvarčius pelnė Rokas Mikuckis, Ernestas Pečiulis ir Aivaras Lyberis.
Kitas rungtynes „Nevėžis“ namuose žais balandžio 4-ąją, šeštadienį, 15 val. su Gargždų „Banga“.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.