Kėdainių dviračių sporto klubo „Veloratai“ nariai sėkmingai pradėjo šių metų startus.

„Bigbank Lietuvos plento taurė 2015“ varžybose Kėdainių dviratininkai nelieka be apdovanojimų – Birštone iškovotas pirmosios vietos medalis, o Kaune – net keturi trečiosios vietos medaliai.

Kėdainiečiai jau startavo „Bigbank Lietuvos plento taurė 2015“ varžybose, o šį savaitgalį stos į kovą dėl „VOLKSWAGEN MTB dviračių maratonų taurės 2015“.

Kovoje dėl „BigBank Lietuvos plento taurės“ bus varžomasi šešiuose etapuose. Pirmajame etape Birštone „Veloratų“ komanda bendroje sąskaitoje tarp vienuolikos komandų užėmė trečiąją vietą, o geriausiai tarp kėdainiečių sekėsi penkiasdešimtmečių grupėje važiavusiam Arūnui Lipnevičiui, kuris tapo čempionu.

Antrajame etape Kaune Kėdainių dviratininkai bendrakomandinėje įskaitoje liko ketvirti, o ant prizininkų pakylos lipo net keturi sportininkai. Trečiąsias vietas iškovojo Arūnas Lipnevičius (penkiasdešimtmečių grupėje), Inga Gaučienė (trisdešimtmečių grupėje), Dominykas Šulcas (aštuoniolikmečių grupėje) ir Vidas Miglinskas (keturiasdešimtmečių grupėje).

„Veloratų“ klubo vadovas Romenas Andriuškrevičius nuoširdžiai dėkoja dviratininkų rėmėjams bendrovei „Daumantai LT“, kurie padeda komandai tinkamai pasirengti varžyboms ir garbingai jose sudalyvauti.

Gegužės 24 dieną klubas „Veloratai“ visus kraštiečius kviečia dalyvauti dviračių žygyje „Pasitik vasarą su „Veloratais“. Pernai tokiame žygyje dalyvavo per septyniasdešimt Kėdainių krašto dviratininkų. Platesnę informaciją apie žygį suteiks klubo prezidentas Romenas Andriuškevičius, jam paskambinus telefonu 8 611 24 874.